З 1 березня 2020 року громадський транспорт у Люксембургу буде безкоштовним по всій країні та для всіх видів транспорту – трамваїв, поїздів та автобусів. Уряд країни порівнює таку ініціативу з першим кроком людини на Місяці, першою навколосвітньою подорожжю, та винайденням колеса 🙂

Отож, Люксембург став першою країною світу, яка запропонувала загальнодержавний безкоштовний громадський транспорт для громадян та іноземних туристів. Така щедрість стала можливою завдяки ініціативі Уряду Люксембургу #Freemobility, який має на меті боротьбу з двома проблемами – збільшення трафіку та нерівності.

Керівництво країни хоче заохотити людей змінювати звички та більше користуватися громадським транспортом, а не автомобілем. Уряд вже має плани щодо розширення громадського транспорту – регіональна автобусна мережа має бути повністю трансформована до 2021 року і буде найщільнішою в Європі! Інфраструктура та обслуговування громадського транспорту коштуватимуть 41 мільйон євро на рік та будуть фінансуватися за рахунок податків.

«Введення безкоштовного громадського транспорту є важливим соціальним заходом. Ви можете описати це як соціальну глазур на торті глобальної стратегії мультимодальної революції. Окрім цього, ми хочемо відзначити всіх тих людей, які вже зробили вибір на користь громадського транспорту », – каже Віце-прем’єр-міністр Люксембургу Франсуа Бауш.

Подорожі стануть простішими: вам більше не потрібен квиток, щоб сісти на будь-який автобус, поїзд чи трамвай. Однак за квитки та проїзні на потяг першого класу доведеться платити. Також, зважаючи на невеликі розміри країни і те, що безкоштовний громадський транспорт закінчується на кордоні уряд знизив вартість транскордонних квитків та абонементів.

Читайте також  Volotea: перельоти між європейськими містами від €9!

Авіаквитки в Люксембург з України:

Безкоштовний транспорт може стати вагомою причиною відвідати карликову державу між Німеччиною, Францією та Бельгією 🙂 Нижче ви можете знайти посилання на пошук лоукост-авіаквитків з різних міст України:

Автор фото Flickr user Ralf

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Кіпр скасовує тести на COVID-19 для усіх вакцинованих з 1 березня

Кіпр спрощує умови в’їзду для усіх вакцинованих громадян, незалежно від країни поход…