У трьох аеропортах України – Львів, Харків, Одеса – можна здати тест на Covid-19 відразу по прильоту. Там запрацювали сучасні лабораторії.

У міжнародному аеропорті “Львів” ім.Данила Галицького тестування на коронавірус проводить лабораторія Unilab. Пройти ПЛР-тест можна буде відразу по прильоту. Результатів слід чекати протягом доби, їх передадуть в Центр громадського здоров’я, який, у свою чергу, перенаправить їх у додаток «Дій вдома». 

Здати аналіз на коронавірус можуть не лише пасажири, які прибувають з країн «червоної зони», а й пасажири, які готуються відлітати з аеропорту «Львів». 

Оплачувати ПЛР-тестування можна лише безготівково. У спеціальній формі слід буде вказати дані, підпис та номер телефону, зареєстрований в додатку «Дій вдома». 

? НОВА ПОСЛУГА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ У ДІІ?!

У львівському аеропоту запрацював пункт забору лабораторіі? #unilab?.
Ми…

Опубліковано Міжнародний аеропорт “Львів” Четвер, 16 липня 2020 р.

 

Читайте також  "Дія" запрацювала в аеропорту Бориспіль

18 липня у аеропорті “Харків” запрацювала лабораторія медичного центру МТМ. Пункт забору знаходиться на першому поверсі терміналу «А» і працює за графіком, підлаштованим під рейси з країн “червоної зони”.  Ціна послуги – 1800 грн в період з 08:00 до 21:59 і 2100 грн – з 22:00 до 07:59. Сплачувати можна як готівкою, так і карткою.

За умови негативного тесту, пасажири зможуть завершити ізоляцію достроково за таким алгоритмом:

  • протягом 24 годин після забору аналізів лабораторія вносить результат тестування до електронної системи «Центру громадського здоров’я»;
  • дані, внесені лабораторією, автоматично синхронізуються з сервісом «Дій вдома»;
  • сервіс «Дій вдома» повідомляє пасажира про можливість припинення самоізоляції.

За такою ж схемою можна пройти тест на Covid-19 у аеропорту Одеси. там лабораторія запрацювала з 21 липня. Залежно від часу здачі аналізу результати будуть відомі за 24-48 годин.

Мобільний пункт збору аналізів розташований в окремому приміщенні медпункту на першому поверсі терміналу. Він функціонуватиме під час виконання міжнародних рейсів та рейсів з аеропорту “Бориспіль”.

Детальніше тут.

«Дана послуга буде корисною для мандрівників, які прибувають з країн «червоної» зони і змушені дотримуватись 14-денної самоізоляції. Збір аналізів проводитиметься в медпункті аеропорту; функціонуватиме – під час міжнародних рейсів, а також рейсів з аеропорту «Бориспіль», – повідомила прес-служба аеропорту.

ПЛР-тестування в аеропорту “Одеса”

Відтепер мандрівники, які прилітають до Одеси з країн “червоної зони” зможуть…

Опубліковано Odesa Airport / Международный аэропорт Одесса Середа, 22 липня 2020 р.

Фото: piligrim

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…