Починаючи з 1 липня авіакомпанія Міжнародні авіалінії України введе плату за друк посадкових талонів в аеропортах. Для початку це нововведення зачепить тільки пасажирів які летять рейсами Київ – Рига та Рига – Київ. Розмір оплати становитиме 20€.
В подальшому ці правила будуть розповсюджуватись на усю маршрутну сітку МАУ.

Для того щоб не платити 20€ збору пасажирам необхідно пройти онлайн реєстрацію, яка відкривається на веб-сайті компанії за 48 годин до вильоту. Після реєстрації необхідно роздрукувати посадковий талон або ж зберегти його на мобільний телефон.
Якщо пасажир з якихось причин не пройшов онлайн реєстрацію, але вірно ввів паспортні данні під час бронювання, система сама все зробить та за 12 годин до вильоту пришле на електронну адресу готовий до друку посадковий талон.
Варто також відзначити, що маршрут Київ – Рига МАУ виконує спільно з латвійською авіакомпанією airBaltic, яка ввела подібне правило ще у 2009 році. Тоді за послугу друку посадкового талону в аеропортах брали 5€, а з березня 2016 року почали брати 30€.

Джерело: Avianews

Читайте також  Албанія! Пакетні тури від 228€ з людини!

 

Інформація щодо автоматичної реєстрації з веб-сайту МАУ:

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи групу Вконтакте або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Brussels Airlines припиняє польоти із Києва з 17 листопада!

Бельгійська авіакомпанія Brussels Airlines вирішила припинити виконання перельотів із Києв…