Ніхто не застрахований від матеріальної скрути або просто непередбачених витрат, а в багатьох ситуаціях може виручити кредит онлайн в Харкові. Це може бути просто запаморочлива знижка на фірмові кросівки, коли грошей зовсім немає. А може бути таке, що гроші вирішують все, аж до можливості купити ліки або пройти дорогий курс лікування. Туристи дуже часто потрапляють в ситуації коли терміново потрібно взяти гроші в борг, але що робити якщо ви опинилися у незнайомому місті?
Якщо родичі не можуть допомогти, а зв’язуватися з банками не хочеться, найкращим рішенням буде отримати кредит онлайн. Це – набагато краще, ніж звернення до банку, тому що:

1. Імовірність отримання відмови зведена до мінімуму.
2. При обробці інформації співробітники не звертаються в бюро кредитних історій.
3. Процентна ставка – низька, залежить від терміну та обсягу кредитування.
4. Кожен клієнт самостійно вибирає умови, максимально зручні для нього.

При цьому претендент на позику позбавляється від необхідності відвідувати банки, збирати довідки і проходити виснажливі бюрократичні процедури. Зазвичай більшість споживачів оформляє позики на сайті CashUp.com.ua, але ми вирішили здійснити огляд інших сервісів, які вам допоможуть якщо ви турист і опинилися у Харкові без можливості звернутися за допомогою до близьких чи родичів.

Що потрібно для оформлення швидкої позики

Більшість компаній надають кредит онлайн через інтернет, але є і такі, чиї представництва розташовані безпосередньо в Харкові. При бажанні можна відвідати офіс і дізнатися всю інформацію особисто. Але якщо Ви економите свій час або маєте потребу в грошах вночі, у вихідний або святковий день, немає нічого простішого, ніж зайти на сайт і виконати чотири нескладних кроку:

1. Зареєструватися на сайті, створити особистий кабінет.
2. Вибрати потрібну суму і період кредитування.
3. Заповнити заявку.
4. Прив’язати номер своєї картки.
Відразу ж після того, як заявка буде відправлена на обробку, інтернет-система сповістить клієнта про результат. Всього кілька хвилин – і гроші на картковий рахунок! Їх можна використовувати на свій розсуд: переводити або розплачуватися карткою.

Манівео

Це – швидка фінансова допомога для тих, хто опинився у важкій ситуації. Манивео – одна з перших компаній в Харкові, яка почала видавати експрес-позики на будь-які потреби. Умови співпраці з нею:

1. Максимальна сума, на яку може розраховувати заявник – до 15 000 гривень.
2. Термін повернення коштів – 30 днів.
3. Можлива пролонгація на вигідних умовах.

Ключова перевага МФО – в тому, що не знадобиться докладати пакет документів. Знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Наприклад, якщо позичальник сумнівається в тому, що банк схвалить кредит, може звертатися в Манівео. Тут, незважаючи на невисокий або нестабільний дохід, він отримає велику суму без поручителів, дзвінків на роботу і інших малоприємних процедур.

ШвідкоГрошi

Навіть якщо в додаткових грошах потребує студент, який досяг 18 років, тут він може розраховувати на розуміння. ШвідкоГрошi нараховує гроші всім повнолітнім позичальникам віком до 60 років. Все, що знадобиться для цього – мінімальний набір документів, гаджет з виходом в інтернет і карта будь-якого банку України.

1. Процентна ставка – до 2% в день.
2. Максимальний період користування мікропозик – до 2 тижнів.
3. Можливе повернення через банк, зняття з карти або поповнення через термінал.

При першому зверненні заявник може розраховувати на 5 000 гривень. Після того, як заборгованість буде погашена в обумовлений термін, ліміт збільшиться до 10 000 гривень. Притому мінімальна сума мікропозик – 400 гривень. Навіть якщо до зарплати залишається кілька днів, а пару сотень потрібно тут і зараз, кредит онлайн від ШвідкоГрошi виручить!

Dinero

Дана компанія надає матеріальну підтримку не тільки тим, хто опинився в форс-мажорній ситуації, але і найменш захищеним категоріям населення: студентам, пенсіонерам, молодим мамам в декреті.

1. Не потрібно подавати документи та довідки з місця роботи.
2. Не має потреби вносити заставу і переплачувати.
3. Не має значення кредитна історія.

Кредит онлайн в Dinero призначається швидко і на прозорих умовах. На сайті розміщено зручний калькулятор, за допомогою якого кожен бажаючий може розрахувати загальну суму переплати. Часто компанія пропонує своїм клієнтам різні акції та спеціальні пропозиції, наприклад, першим клієнтам – позику під 0%. На сайті МФО регулярно проводяться розіграші цінних призів, які дозволяють отримувати гроші на рахунок і при цьому не переплачувати!

MyCredit

MyCredit – одна з компаній, яка дотримується індивідуального підходу до клієнтів. Наприклад, процентна ставка залежить від суми, яку оформляє позичальник, а також термінів її виплати.
1. Ексклюзивні можливості отримують володарі промо-кодів. З їх допомогою вони платять на 20-30% менше!
2. Скористатися сервісом може кожен громадянин України з відповідною пропискою, який досяг 18 років.
3. Замовити нарахування грошей можна на свою карту, при цьому не має значення, до якого банку вона належить.
Сьогодні не всі роботодавці зацікавлені в тому, щоб офіційно працевлаштовувати своїх співробітників. Згодом останні не можуть отримати позику в банку. При розгляді заявки в MyCredit не має значення те, де працює позичальник, і якою є його заробітна плата.

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Що таке гарячі тури?

У сезон відпусток найбільшого зацікавлення викликають гарячі тури. Гарячі тури – це …