Українська авіакомпанія Мотор Січ повідомила про скасування регулярних рейсів за маршрутами Київ – Чернівці з 9 червня і Чернівці Київ з 11 червня 2021 року.

Пасажирів, які придбали квитки на скасовані рейси, просять звернутися в агентство, де був придбаний авіаквиток або зв’язатися з Контактним центром авіакомпанії за телефонами +38 0 61 287 2542 та +38 0 61 720 5452.

Нагадаємо, що рейси з Києва в Чернівці були анонсовані авіакомпанією Мотор Січ в березні цього року, перший рейс виконали в квітні. Планувалось, що завдяки зручним стиковкам нові рейси зв’яжуть Чернівці з Одесою та Запоріжжям. Однак, в тому ж квітні інша українська авіакомпанія Windrose анонсувала польоти по цьому маршруту з 1 червня.

Windrose запропонувала значно нижчі тарифи ніж Мотор Січ, та й перспектива польотів на сучасних літаках АТР 72-600, а не на стареньких АН-24 виглядає більш привабливою. Відтак, авіакомпанії Мотор Січ не залишилось нічого іншого, як скасувати польоти з Києва в Чернівці.

Зазначимо, що напередодні Мотор Січ також повідомила про припинення виконання регулярних рейсів між Запоріжжям і Мінськом.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Повітряний флот SkyUp Airlines поповнився п’ятнадцятим літаком

Skyup Airlines поповнила свій повітряний флот п’ятнадцятим літаком, який став четвер…