Міністерство інфраструктури України розпочинає роботи з будівництва нового аеродромного комплексу в аеропорту Дніпра. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій на своєму телеграм каналі.

Криклій зауважив, що сьогодні на Prozorro укладено договір, по тендеру Підготовчі роботи по об’єкту «Будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» (в частині забезпечення експлуатації існуючої штучної злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ») за яким вже завтра стартують такі підготовчі роботи:

  • демонтаж трансформаторних підстанцій і системи дистанційного керування
  • винесення кабелів зв’язку та електропостачання
  • перемикання світлосигнального обладнання
  • переміщення метеомайданчика тощо

Договір укладено з ТОВ “Автомагістраль-Південь”, а кошторис витрат по договору складе 12 мільйонів гривень.

Читайте також  Путівник по Дніпропетровській області 

“Для ефективності реалізації проєкт поділено на кілька частин і визначено підготовчі роботи окремим проєктом. Це дозволить виконати важливий обсяг робіт для підготовки інфраструктури та забезпечити безперервне функціонування летовища на час будівництва.”, – повідомив Владислав Криклій.

Міністр зазначив, що також оголошено тендер на відбір генпідрядника будівництва аеродрому з очікуваною вартістю робіт 5 698 800 000 гривень, а приватний інвестор “НС Дніпро” починає будувати новий пасажирський та VIP-термінали.

На сайті Дніпровського летовища вказано, що новий пасажирський термінал планується у вигляді триповерхової будівлі з сучасною автоматичною багажної системою (включаючи інтегровану доглядову техніку), інформаційною системою, зручностями для людей з особливими потребами, сучасною системою реєстрації та автостоянкою на 350 місць для паркування. Пропускна спроможність нового терміналу збільшиться в два рази.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МАУ отримала дозвіл на польоти в Ташкент та на Мальдіви

Згідно з Наказом Державіаслужби України від 30 листопада 2020 року, авіакомпанія Міжнародн…