Національний банк України рекомендує українським громадянам України, які виїжджають за кордон на власному автомобілі, придбати поліс “Зелена картка”. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Наприкінці квітня регулятор отримав від іноземних партнерів інформацію про те, що цей поліс вимагатиметься під час перетину кордону з Польщею, і очевидно, що ця практика поширюватиметься і на інші сусідні країни.

Бронюйте Зелену Карту тут:

Поліси видаються на мінімальний строк – 15 днів, максимальний – не перевищує 1 рік. Ціна на страховий поліс “Зелена картка” визначена Моторним (транспортним) страховим бюро України і є однаковою для всіх страховиків. Вартість полісу “Зелена картка” в Україні є нижчою, ніж у більшості країн:

  • 788 грн – на 15 днів;
  • 1255 грн – на 30 днів.

В Україні запроваджено онлайн-оформлення полісів “Зелена картка” через генерування відповідних pdf-файлів (електронний поліс). Країни-члени системи “Зелена картка” визнають українські електронні поліси, їх можна пред’являти з будь-якого гаджета в електронному вигляді, однак рекомендовано роздруковувати.

Нагадаємо, з початку війни українці мали право перетинати кордони Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови на власних автомобілях без полісу “Зелена картка”. 

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Neobus: новий експрес Ряшів – Варшава з 26 квітня!

Польський автобусний перевізник анонсував новий експрес з прикордонного Ряшева (Жешува) у …