Одна із найкращих бюджетних авіакомпаній світу Norwegian (Norwegian Air Shuttle) повідомила про часткове банкрутство та скорочення близько п’яти тисяч працівників у зв’язку із кризою пов’язаною з пандемією коронавіруса. Про це повідомляється в офіційному пресрелізі авіакомпанії.

Заявки на банкрутство подані щодо чотирьох дочірніх компаній в Швеції та Данії, в яких були працевлаштовані пілоти та бортпровідники. Також в авіакомпанії повідомили, про розірвання угод щодо залучення екіпажів OSM Aviation.

”Вплив коронавірусу на галузь авіаперевезень є безпрецедентною. Ми зробили все можливе, щоб уникнути прийняття цього крайнього рішення, і ми попросили державної підтримки Швеції та Данії », – сказав генеральний директор авіакомпанії Джейкоб Шрам.

Читайте також  Авіакомпанія Austrian скоротить флот для виходу із коронавірусної кризи

За попередньою інформацією вищезазначені дії “зачеплять” 4705 працівників, зокрема 1571 пілотів та 3134 бортпровідників. Зазначається, що близько 700 пілотів та 1300 бортпровідників збережуть роботу, оскільки вони працевлаштовані в компаніях, які базуються в Норвегії, Франції та Італії.

Нагадаємо, що раніше про звільнення близько 1000 працівників повідомив угорський лоукостер Wizz Air.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Air Moldova повідомила про відновлення польотів до Москви

❗ Влада Молдови заборонила Air Moldova та іншим авіакомпаніям відновлювати польоти до Росі…