Компанія OAG випустила свій традиційний річний звіт On-Time Airline & Airport Rankings. По суті це рейтинг авіакомпаній з найменшою кількістю затримок та скасувань рейсів, а також аеропортів де менше усього рейсів з запізненнями. Такий собі “рейтинг пукнтуальності”

OAG – один з найбільших глобальних провайдерів цифрової інформації і BigData у сфері авіації. Компанія надає оперативну інформацію у сфері подорожей авіакомпаніям, аеропортам, туристичним агенціям та виробникам літаків.

Отже найпунктуальнішою авіакомпанією 2017 у світі – з 90,01% рейсів без затримок – стає латвійський авіаперевізник airBaltic. База авіакомпанії знаходиться в міжнародному аеропорту Рига, авіакомпанія airBaltic здійснює рейси у 68 напрямках у Європі, США та на Близькому Сході. Також авіакомпанія здійснює щоденні рейси з Риги у Київ та Одесу!

Читайте також  Новинка! Пакетні тури на екзотичний китайський острів Хайнань! Тиждень від 462$!

В 2017 авіакомпанія перевезла понад 900 тисяч транзитних пасажирів, лише 1,08% з яких запізнились через непередбачені обставини, такі як затримки викликані страйками в європейських аеропортах або через несприятливі погодні умови.

Топ-20 найпунктуальніших авіакомпаній виглядає так:

1. airBaltic
2. Hong Kong Airlines
3. Hawaiian Airlines
4. Copa Airlines
5. Qantas Airways
6. Japan Airlines
7. Aer Lingus
8. Singapore Airlines
9. All Nippon Airways
10. Qatar Airways
11. Delta Air Lines
12. Alitalia
13. Aegean Airlines
14. Austrian Airlines
15. Finnair
16. Avianca Brazil
17. Air New Zealand
18. Virgin Australia
19. Alaska Airlines
20. SAS

Варто зазначити, що лише AirBaltic, Qatar Airways, Austrian Airways, Aegean Airways та AlItalia здійснюють рейси в Україну з цього списку.

Де купувати квитки AirBaltic.

Ознайомитись з умовами акції та придбати квитки можна на сайті airbaltic.com. Для пошуку найдешевших квитків рекомедуємо використовувати kiwi.commomondo.ua та tickets.ua.

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада ЄС рекомендує змінити правила подорожей в умовах пандемії COVID-19

Рада Європейського Союзу затвердила нову рекомендацію щодо забезпечення безпечного та віль…