Австрійські залізниці відновлююють курсування безпересадкового вагону №430 Відень — Чоп — Відень раніше запланованого терміну.

Нагадаємо, що про скасування цього рейсу у зв’язку із ремонтом рухомого складу ми повідомляли сьогодні зранку.

Отож, завдяки операційним змінам у розподілі рухомого складу Австрійських залізниць, безпересадковий вагон з 21 червня відновить курсування на маршруті Відень — Чоп (відправлення з Відня о 16:42, прибуття у Чоп о 02:28), а відзавтра — на зворотному маршруті Чоп — Відень. Розклад руху без змін: відправлення з Чопа о 03:28, прибуття до Відня об 11:21.

Квитки на цей потяг можна купити за 1730 гривень в міжнародних касах УЗ або онлайн на сайті Австрійських залізниць.

В УЗ повідомили про скасування австрійським залізницями безпересадкового вагону №430 Чоп — Відень — Чоп з 20 червня. Курсування потягу буде відновлено 4 липня до Відня та 5 липня у зворотному напрямку.

Скасування пов’язане із рішенням австрійської OBB щодо проведення термінового технічного обслуговування рухомого складу, що здійснює перевезення на цьому напрямку.

Альтернативні варіанти для власників квитків на скасовані рейси:

Пасажири з квитками на дати до 4 та 5 липня без жодних доплат та купівлі нових квитків зможуть дістатись необхідних станцій (без змін у часі прибуття та відправлення), здійснивши додаткову пересадку на прикордонній ст. Захонь в Угорщині. Отже:

  • прибувши у Чоп, сідайте на поїзд Чоп — Захонь (відправлення о 03:28);
  • через 18 хвилин ви прибудете на ст. Захонь, де потрібно пересісти на поїзд №140 «Хортобадь» Захонь (відправлення 04:05) — Відень (прибуття 11:21).
  • у зворотному напрямку відправлення з Відня о 16:42 поїздом №149 «Хортобадь» Відень — Захонь (прибуття о 00:06)
  • пересадка на поїзд Захонь (відправлення о 01:10) — Чоп (прибуття о 02:28).

Також варто зауважити, що щоденний потяг №749 з безпересадочними вагонами Київ – Відень курсуватиме без змін – час в дорозі займає більше 23 годин.

Мова йде за потяг, який запустили 24 квітня, однак квитки на нього досі доступні в системі бронювання австрійської залізничної компанії. Щоденний потяг №749 з безпересадочними вагонами Київ – Відень курсує без змін – час в дорозі займає більше 23 годин плюс значні затримки.

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Залізницею влітку: потяги Укрзалізниці, що обладнані кондиціонерами

В яких поїздах УЗ можна комфортно подорожувати влітку з кондиціонерами. З огляду на літній…