Новий термінал аеропорту “Одеса”, що отримав назву “Одеса Мама”, почав обслуговувати рейси на виліт. Першими новим залом вильоту скористалися пасажири авіакомпанії Motor Sich Airlines – 18 липня о 17:50 вони вирушили до Києва рейсом M9251.

Авіакомпанія SkyUp Airlines перший рейс на виліт з нового терміналу виконала 25 липня о 16:00 за місцевим часом. Надалі рейси авіакомпанії SkyUp за маршрутом PQ122 Одеса-Харків будуть обслуговуватися у будівлі нового терміналу. Починаючи з 28 липня рейс PQ102 Одеса-Бориспіль авіакомпанія SkyUp також перевела до нового терміналу.

Схема розташування нового терміналу в Міжнародному аеропорту Одеси.

Починаючи з рейсу PS056 Одеса-Бориспіль, котрий відправився 29 липня о 07:00 за місцевим часом, усі рейси авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України за цим маршрутом будуть обслуговуватись у будівлі нового терміналу.

На першому поверсі нового терміналу розташована реєстраційна зона, на третьому — контроль авіаційної безпеки та зала вильоту. Як зазначив директор аеропорту «Одеса» Павло Прусак, перенесення рейсів «на виліт» в новий термінал завершиться протягом декількох місяців. Спочатку будуть перенесені внутрішні рейси, потім – міжнародні.

Зведення нового терміналу згідно анонсованим в 2012 році планам передбачалося завершити за 18 місяців до кінця 2013 року. Однак часткове введення будівлі в експлуатацію на обслуговування рейсів “на приліт” відбулося лише в 2017 році.

Загальна площа будівлі нового терміналу становить 29000 м2, а старого – лише 8000 м2. За проектом він буде обладнаний чотирма телетрапами. Очікується, що в перспективі термінал зможе обслуговувати тисячу пасажирів на годину і близько 3 млн пасажирів на рік.

Будьте в курсі усіх новин, акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Новий аеропорт у Дніпрі почнуть будувати наступного року

Новий аеропорт у Дніпрі побудують у 2022 році. Проект мають презентувати через кілька міся…