Через штам коронавірусу Omicron Індія вирішила відкласти відновлення регулярних міжнародних рейсів до кінця січня 2022 року.

Індія планувала відновити міжнародні рейси з 15 грудня цього року, проте зараз, коли у світі лютує новий штам ковіду, вирішено призупинити цей процес.

➡ Читайте також: Румунія впровадила обов’язковий карантин для невакцинованих туристів

Це рішення не стосується країн, які входять до так званої «туристичної бульбашки», тобто тих, чиї резиденти можуть літати до Індії з негативним ПЛР-тестом. До таких входить, наприклад, Швейцарія, ОАЕ, Франція, Велика Британія та Сполучені Штати.

Представники влади відзначають, що регулярні міжнародні авіарейси можуть бути дозволені «на окремих маршрутах компетентним органом у кожному конкретному випадку».

Зараз пасажири, які прибувають в Індію з Європи, Південної Африки, Бразилії, Ботсвани, Китаю, Гани, Маврикію, Нової Зеландії, Зімбабве, Танзанії, Гонконгу та Ізраїлю, повинні пройти тестування на COVID-19 та дотримуватись 7-денного карантину незалежно від результату.

На цей час в Індії зафіксовано 25 випадків інфікування штамом Omicron.

Джерело: Simple Flying

Фото: BBC

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2022: усі туристичні знижки та акції

Цьогорічна Чорна П’ятниця отримала зовсім інше значення та зміст для громадян Україн…