Сьогодні, 19 жовтня 2020 року, розпочав роботу новий термінал Міжнародного аеропорту Запоріжжя. Про це повідомляє прес-служба летовища.

Зазначається, що 16 жовтня 2020 року було завершено процес державної сертифікації, і вже сьогодні з терміналу виконано перший рейс, який здійснила авіакомпанія SkyUp Airlines за напрямком Запоріжжя – Київ. Першим рейсом полетіло 123 пасажири!

Нагадаємо, що SkyUp виконуватиме польоти із Києва в Запоріжжя шість разів на тиждень в період зимової навігації 20/21 років.

З 20 жовтня рейси авіакомпанії «Мотор Січ» також відправлятимуться з нового терміналу. Згодом усі міжнародні рейси будуть переведені до нового терміналу запорізького аеропорту. Зазначимо, що Wizz Air планує розпочати польоти із Запоріжжя тільки з грудня.

Будівництво нового терміналу запорізького аеропорту розпочалось у грудні 2017 році і завершено в травні 2020 року. Його площа складає понад 12 тисяч квадратних метрів, а пропускна можливість – 400 людей на годину.

З фотографіями першого рейсу із запорізького летовища можна ознайомитись на Facebook міського голови Володимира Буряка:

Підтримати проект

Фото з Facebook сторінки КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя»

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …