В Жулянах запровадили нові правила парковки. Тарифікацію на короткочасний в’їзд скоротили до 5 хвилин. Також ввели проміжний тариф у розмірі 20 гривень за 30 хвилин.

Видання Avianews повідомило про зміну умов під’їзду до терміналу аеропорту «Київ» ім.І.Сікорського (Жуляни). Відтепер водії, які перетнули шлагбаум при проїзді на привокзальну площу, мають всього 5 безкоштовних хвилин для виїзду. Раніше час безкоштовної стоянки складав 15 хвилин, потім його скоротили до 10.

Читайте також  У вересні аеропорт "Київ" (Жуляни) закриють на ремонт

При перевищенні безкоштовного часу водіям доведеться заплатити проміжний тариф – 20 гривень за 30 хвилин. До цього, при перевищенні ліміту водії мали оплачувати повну вартість стоянки за годину, навіть якщо простояли всього на 1 хвилину більше.

Інші тарифи лишились незмінними – 40 грн за годину парковки, 300 грн – за добу.

Фото: Kevin Bitry

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи в Інстаграмі або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Один коментар

 1. Віталій

  25 Травня, 2021 в 11:23 am

  Парковка біля Жулян:
  ПОВІТРОФЛОТСКЬИЙ ПРОСПЕКТ,77
  (на території авто заправки “ANP”, трошки вглиб)
  Тут можна залишити авто на декілька годин абсолютно безкоштовно, та піти зустрічати родину, або друзів, які прилітають, або провести відлітаючих. Взагалом, це цілодобове паркування біля Жулян (до аеропорту пішки 2 хвилини), але ніхто не вимагатиме з Вас гроші, якщо Ви просто залишите авто на кілька годин. Тільки якщо на добу, або більше.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польща змінює умови в’їзду для українських громадян з 15 грудня!

Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів із за меж Шенгенської зони, в тому…