Лоукост WOW Air знову відроджується з попелу, але цього разу з хорошими шансами на майбутнє. На прес-конференції, яка відбулася в столиці Ісландії, була презентована нова ісландська авіакомпанія PLAY, що має великі амбіції та чіткий план розвитку.

Арнар Мар Магнуссон, який був віце-президентом WOW Air, очолить нову авіакомпанію. За словами нового CEO, авіакомпанія обрала Airbus A321, як свій стартовий літак, оскільки він забезпечить хорошу економію палива на маршрутах з Ісландії. PLAY орієнтована як на пасажирські, так і на вантажні перевезення, і перевозитиме близько 200 пасажирів за один рейс.

Незважаючи на те, що вже зроблено велику роботу, генеральний директор стверджує, що ще багато чого треба зробити. Авіакомпанія, за його словами, ще не має сертифікату, але вже на шляху до його отримання. Авіакомпанія PLAY поки що не визначилася з датою запуску, але заявляє, що планує почати літати двома літаками в межах Європи до кінця цього року. До весни 2020 року планується мати шість літаків сімeйства Airbus A320 та розпочати рейси в США після досягнення такого розміру флоту.

PLAY airline website
Скріншот стартової сторінки вебсайту авіакомпанії PLAY

Авіакомпанія обіцяє оголосити свої перші напрямки протягом найближчих днів. Вона рекомендує зацікавленим пасажирам зареєструватися у списку розсилки на новоствореному сайті flyplay.com для отримання сповіщень про маршрути та квитки. Ціни, за словами CEO, будуть залежать від дати та місця призначення, але “PLAY забезпечить сильну конкуренцію на ринку Ісландії та прагне запропонувати найкращі ціни в будь-який момент”. Серед підписників будуть розіграні 1000 безкоштовних квитків.

Читайте також  Як здешевити подорож в Ісландію

Ця нова компанія є незалежною від планів ексцентричної американської бізнес-леді Мішель Балларін відновити WOW Air, про що ми раніше повідомляли. Наразі авіакомпанія з такою назвою планує розпочати рейси наступного місяця. Коли і якщо “WOW 2.0” розпочне діяльність, вона не буде пов’язана з PLAY.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…