Туристична страховка – це, насамперед, реальний захист від незапланованих витрат під час перебування за кордоном. Оформлюючи поліс туристичного страхування на сайті portmone.com, ви забезпечуєте себе необхідною технічною, медичною, юридичною та адміністративно допомогою в будь-якій країні.
На практиці така страховка працює наступним чином:

 1. Клієнт оформлює страховий поліс, який покриває необхідні йому страхові ризики. Наприклад, отримання травм під час спортивних занять за кордоном або технічні проблеми з автомобілем.
 2. У разі виникнення страхового випадку, клієнт зв’язується зі службою підтримки страхової компанії і описує проблему.
 3. Спеціаліст страхової компанії формує запит і розроблює план дій для оперативного вирішення конкретної проблеми (організація транспортування, пошук лікарні, лікаря тощо).

Як правило, страхова компанія покриває всі витрати клієнта. Але задля уникнення непорозумінь слідує зберігати всі чеки здійснених оплат (придбання ліків, оплата послуг таксі і т.д.).

Для чого потрібен страховий поліс мандрівникам?

Туристична страховка для виїзду за кордон потрібна для:

 • Отримання візи. В багато країн (Канада, США) неможливо отримати візу без медичного полісу. Лікування за кордоном коштує занадто дорого, у зв’язку з чим консульства країн хочуть мати гарантії оплати рахунків за врятування туриста. Тому перед оформленням полісу необхідно дізнатись вимоги конкретної країни до страховки (це можна зробити на сайті того чи іншого посольства).
 • Оплати лікування. Туристична страховка покриває витрати на ліки та лікування, транспортування в медичний заклад, консультації з лікарем. Крім того, в екстрених випадках страхова компанія може організувати переліт близького родича для догляду за «відпочиваючим», повернути додому дорослого чи дитину з лікарні. Лікування в таких країнах, як США, Канада, Ізраїль чи ЄС обходиться дорого, тому відправлятись у мандрівку без полісу занадто ризиковано в фінансовому плані.
Читайте також  Авіакомпанія скасувала ваш рейс і не повертає гроші за квитки?

Вартість полісу

Вартість полісу для подорожуючих залежить від наступних факторів:

 • Терміну перебування в іншій країні;
 • Програми страхування;
 • Розміру страхової суми;
 • Наявності/відсутності франшизи;
 • Країни;
 • Мети поїздки (заняття спортом, навчання, робота, відпочинок).

Розмір франшизи

Франшиза – частина компенсації, яку страхова компанія не повертає. Наприклад, у клієнта поліс з франшизою 30 євро, а медичний заклад виставив рахунок за лікування на 50 євро. СК оплатить 50-30=20 євро, решту витрат оплатить сам клієнт.
Відмітимо, що в каталозі Портмоне представлено туристичне страхування без франшизи.

Як замовити страховий поліс?

Придбати поліс туристичного страхування в більшість країн світу можна за допомогою Portmone.com. З нами ви в будь-який момент зможете порівняти пропозиції провідних страхових компаній, ціни на страхові продукти та оформити необхідний вам поліс в декілька кліків.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Топ закладів світу, де можна розрахуватись криптовалютою

 Поки Україна тільки на шляху до повноцінного впровадження криптовалюти, у світі цей …