Надіслати листівку у будь-яку точку світу відтепер можна з аеропорту «Жуляни». Акція «Відправ листівку» стартувала в аеропорту 6 серпня і діятиме до 30 серпня. Метою заходу є популяризація України у світі та розвиток її туристичного потенціалу. Протягом місяця з міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) можна буде безкоштовну листівку в будь-який куточок України або світу. Для цього в аеропорті встановлені 10 стендів-навігацій з листівками, на яких зображені мальовничі місця нашої країни.

Поряд встановлені поштові скриньки проекту «Пошта добра».

За словами однієї зі співорганізаторок акції Софії Джуринської, в Жулянах також функціонуватиме стенд Ukraine 360 (проект Мінінформполітики), де на всі куточки України можна буде подивитись в віар-окулярах. Усі охочі можуть обрати листівку на свій смак та відправити її рідним та друзям.

Акція запроваджена Міністерством інформаційної політики України спільно з Міжнародним аеропортом “Київ” та “Укрпошта” в рамках проекту “Пошта добра” та суспільно-медійним проектом Ukraїner. Організатори вирішили нагадати, як це – писати листи та надсилати листівки своїм близьким.

Фото: Facebook Аеропорт Київ – Kyiv Sikorsky Airport

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Новий аеропорт у Дніпрі почнуть будувати наступного року

Новий аеропорт у Дніпрі побудують у 2022 році. Проект мають презентувати через кілька міся…