На початку вересня минулого року авіакомпанія Ryanair анонсувала зміни у політиці перевезення ручної поклажі та багажу і вже через декілька днів у лоукостера розпочалась полоса невдач та відмін рейсів.

24 жовтня на корпоративному сайті авіакомпанії з’явилась новина про відтермінування, запланованих на 1 листопада, змін у політиці перевезення багажу з 15 січня 2018 року.

ryanair lugg

Коротко, що змінилось з 6 вересня:

  1. Зменшилась вартість провозу зареєстрованого багажу з 35€ до 25€.
  2. Збільшилась максимально допустима вага валізи зареєстрованого багажу з 15 до 20 кілограм.

Коротко, що змінилось з 15 січня:

  1. Перевезення двох одиниць ручної поклажі в салоні літака буде можливим тільки для пасажирів які придбали опцію Priority Boarding.
  2. Пасажирам без пріоритетної посадки буде дозволено взяти з собою у салон літака тільки маленьку сумку. Велика одиниця ручної поклажі полетить у багажному відсіці літака.

Детальніше про Non Priority Boarding:

Wizz Air no priority

Якщо ви не придбали опцію Priority & 2 Cabin Bags, вам буде дозволено взяти з собою тільки маленьку  одиницю ручної поклажі. Велику сумку (10 кг) доведеться віддати працівникам авіакомпанії, які віднесуть її у багажний відсік літака (безкоштовно).

Розміри маленької одиниці ручної поклажі (сумочка, ноутбук ітд.) не повинна перевищувати розмірів 35 см x 20 см x 20 см та мусить поміщатися під сидінням навпроти вас.

Велика одниниця ручної поклажі (10 кг) не повинна перевищувати розмірів 55 см x 40 см x 20 см та повинна поміщатися у стійку для перевірки допустимих розмірів багажу.

У випадку, якщо розміри вашої ручної поклажі перевищують допустимі з вас буде стягнуто штраф у розмірі 50€ за одиницю. 

Приклад стандартного посадкового квитка:

Приклад стандартного посадкового квитка:

Детальніше про Priority Boarding:

Wizz Aird Priority Boarding

Дві одиниці ручної поклажі на борт літака зможуть взяти тільки ті пасажири які придбали опцію Priority & 2 Cabin Bags, Flexi Plus, Plus або Family Plus.

Придбання Priority & 2 Cabin Bags гарантує вам перевезення 2-х одиниць ручної поклажі в салоні літака, першочерговий доступ до багажних відділень, що розміщені над сидінням, а також вам не доведеться чекати вашу ручну поклажу на стрчці подачі багажу по прильоту.

Маленька одиниця ручної поклажі (сумочка, ноутбук ітд.) не повинна перевищувати розмірів 35 см x 20 см x 20 см та мусить поміщатися під сидінням напроти вас.

Велика одниниця ручної поклажі (10 кг) не повинна перевищувати розмірів 55 см x 40 см x 20 см та мусить поміщатися в рамку для перевірки допустимих розмірів багажу яка розміщена перед стійкою реєстрації.

У випадку, якщо розміри вашої ручної поклажі перевищують допустимі з вас буде стягнуто штраф у розмірі 50€ за одиницю. 

Приклад посадкового квитка з приорітетною посадкою:

Приклад посадкового квитка з приорітетною посадкою:

Допустимі розміри ручної поклажі на рейсах Ryanair:

  • Велика (55 см x 40 см x 20 см)
  • Маленька (35 см x 20 см x 20 см)

Читайте також  Безвітряні бухти Шарм-Ель-Шейху: Топ готелів!

Вартість Priority Boarding:

Під час бронювання авіаквитків опція Priority Boarding вартує 5€ в один бік. Після бронювання послугу можна підключити через мобільний додаток за 6€, але не пізніше ніж за годину до початку реєстрації!

Чому Ryanair вводить нові правила провозу багажу?

Останнім часом багато клієнтів Ryanair почали користуватись можливістю провозу двох одиниць ручної поклажі, що призводить до сильної завантаженості літаків (97% в серпні), а відтак  і до затримки рейсів. Шляхом введення нової політики провозу багажу, ірландська авіакомпанія сподівається знизити затримки рейсів, а також покращити комфорт пасажирів.

Чи зможуть пасажири без пріоритетної посадки взяти з собою велику одиницю ручної поклажі в салон літака?

Ні, всі без виключення, пасажири без права приорітетної посадки будуть змушені віддавати великі одиниці ручної поклажі працівникам авіакомпанії, які  доставлять ручну поклажу у багажний відсік літака.

Що як я відмовлюсь здавати свою сумку у багаж?

Вас буде знято з рейсу без можливості відшкодування вартості квитків.

Як на рахунок пасажирів з немовлятами?

Пасажирам з маленькими дітьми дозволятиметься брати з собою додаткову сумку для потреб дитини (до 5 кг).

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи групу Вконтакте або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Українські мобільні оператори продовжили акції по пільговому роумінгу на 2023 рік

Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone Ukraine та lifecell продовжили дію акцій …