Лоукостер Ryanair «забанив» кількох пасажирів, які ініціювали повернення коштів за квитки. Історію цього тижня опублікував британський вебсайт MoneySavingExpert. У повідомленні розповідають про те, що кількох пасажирів, які хочуть повернути кошти за квитки, Ryanair заблокувала.

Авіакомпанія заявила, що ці люди незаконно отримали повернення платежів через компанію-емітент кредитної картки. Мається на увазі, що замість того, аби авіакомпанія опрацювала повернення коштів самостійно, пасажир застосував скасування транзакції за кредитною чи дебетовою карткою.

➡ Читайте також: Із Києва в Тбілісі та Батумі від €78 у два боки!

Таких людей в Ryanair назвали «боржниками» і вимагають повернути борг, перш ніж їм дозволять знову літати рейсами авіакомпанії.

Жителька Ірландії Урсула Беррі заявила про те, що отримала таке повідомлення, коли намагалась зареєструватись на рейс Ryanair з Фару до Дубліна.

Адміністрація авіакомпанія повідомила пасажирці, що вона має повернути 210 євро за квиток, яким вона не скористалась у вересні 2020 року.

«Ту поїздку довелось скасувати через урядові обмеження у зв’язку з пандемією Covid. Я подавала заявку на повернення коштів за цей рейс, але Ryanair говорить, що кошти повернули неправильно, бо рейс тоді не скасовували», – відзначає Урсула.

Водночас представники авіакомпанії заявляють, що заблокували лише невелику кількість пасажирів, які порушили угоду про бронювання. Мовляв, пасажири придбали квитки на рейси, які не повертаються, а рейси виконувались за розкладом, всупереч обмеженням.

«Вони самостійно вирішили не летіти, а потім незаконно опрацювали повернення коштів через компанію-емітент кредитної картки. Ці кілька пасажирів мають погасити свої борги, перш ніж їм знову дадуть можливість літати рейсами Ryanair», – заявляють в авіакомпанії.

Джерело: Simple Flying

Фото: Ryanair

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Air Moldova повідомила про відновлення польотів до Москви

❗ Влада Молдови заборонила Air Moldova та іншим авіакомпаніям відновлювати польоти до Росі…