Ірландський лоукостер Ryanair планує «агресивне розширення» на українському авіаринку. Виконавчий директор групи Майкл О’Лірі відзначив, що очікує, що Україна приєднається до угоди про «Відкрите небо» до кінця року.

«Єдиний ринок, на який би я звертав увагу – це Україна. Я думаю, ми станемо великим інвестором там, коли країна приєднається до European Open Skies», – заявив О’Лірі, повідомляє Reuters.

➡ Читайте також: 300 000 квитків Ryanair зі знижкою 40%! З України від €6.5!

За його словами, зараз Ryanair працює у 5 українських аеропортах – Києва, Львова, Харкова, Одеси та Херсона, у той час, коли в країні є до 12 аеропортів, що відповідають стандартам авіакомпанії. 

Основний ринок для доступних тарифів, на думку керівництва авіакомпанії, створять трудові мігранти. Окрім того, потенціал бачать і на ринку внутрішніх авіаперевезень.

Європейський спільний авіаційний простір (відкрите небо) – це двостороння угода між ЄС і третіми країнами, що встановлює спільні стандарти безпеки та лібералізує ринкові відносини у сфері авіації, дозволяючи ефективніше та безпечніше використовувати повітряний простір.

28 червня цього року Рада ЄС погодила угоду про відкрите небо з Україною.

Тоді ми повідомляли, що підписання угоди планується на осінь 2021 року. У листопаді 2018 року на Lowcost.ua публікувалась велика стаття присвячена історії вирішення питання “відкритого неба”.

Будьте в курсі усіх новин, акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Wizz Air планує відновити польоти до рф в жовтні

Дочка угорського лоукостера Wizz Air – Wizz Air Abu Dhabi планує у жовтні літати з О…