Ірландська авіакомпанія Ryanair запропонувала шлях вирішення проблеми “порожніх” рейсів Lufthansa – “просто продайте місця споживачам за низькими тарифами!!!” Про це йдеться на корпоративному сайті Ryanair.

Нагадаємо, що напередодні Lufthansa Gropup повідомила, що авіакомпанії групи виконали 18 тисяч рейсів без пасажирів, аби не втратити слоти – місця для зльоту та посадки в аеропортах.

Водночас Ryanair закликав комісію ЄС ігнорувати хибні заяви Lufthansa про виконання “порожніх” рейсів чи рейсів “привидів”, щоб вони могли “заблокувати” свої слоти та захистити себе від конкуренції з боку авіакомпаній з низькими тарифами.

На думку Ryanair рішення цієї ситуації просте: Lufthansa має продавати місця на цих рейсах за низькими тарифами та винагороджувати споживачів ЄС, багато з яких профінансували 12 мільярдів Євро державної допомоги, яку Lufthansa та їхні дочірні компанії в Бельгії, Австрії та Швейцарії отримали з початку кризи COVID-19

Рішення проблеми «примарних польотів» Lufthansa просте – просто продайте ці місця споживачам. Якщо Lufthansa дійсно потребує виконання цих рейсів (виключно для того, щоб запобігти видачі цих слотів для авіакомпаній-конкурентів), то вони повинні продавати ці місця за низькими тарифами.

Громадськість Німеччини та ЄС вже виручила Lufthansa мільярдами державної допомоги Lufthansa та її дочірнім компаніям Brussels Airlines, Swiss та Austrian, і замість того, щоб виконувати порожні рейси, щоб вони могли блокувати слоти, Lufthansa має продавати квитки за низькими цінами, щоб винагородити німецьких та європейських платників податків, які субсидували авіакомпанії мільярдами євро під час кризи Covid.

Lufthansa любить плакати крокодилячими сльозами про навколишнє середовище, водночас робити все можливе, щоб захистити свої слоти. Слоти блокують конкуренцію та обмежують вибір у таких великих аеропортах, як Франкфурт, Брюссель, Відень тощо. Якщо Lufthansa не хоче виконувати “рейси-привиди” щоб захистити свої слоти, то просто продайте ці місця за низькими тарифами і допоможіть прискорити відновлення авіагалузі.

Тим часом Ryanair знову закликає Європейську комісію змусити Lufthansa та інші субсидовані державою авіакомпанії звільнити слоти, які вони не хочуть використовувати, щоб “ВИНИЩУВАЧІ ПРИВИДІВ” з низькими тарифами, як Ryanair, серед інших, могли запропонувати вибір, конкуренцію та нижчі ціни”, – повідомив СЕО Ryanair Майкл О’Лірі.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …