З системи бронювання ірландського лоукостера Ryanair зникла Україна та напрямки з Києва, Львова та Одеси. В авіакомпанії ніяк не коментують цієї ситуації, водночас сайт авіакомпанії й надалі має українську локалізацію.

Насамперед зазначимо, що в цьому немає нічого поганого – авіакомпанія значно скоротила кількість напрямків з початком війни, а в квітні в системі бронювання лоукостера було доступно тільки 4 напрямки із Києва на кінець жовтня. Нажаль, війна затягується і Ryanair вносить відповідні зміни в свій розклад. Також варто не забувати, що в березні CEO Ryanair Майкл О’Лірі обіцяв, що його авіакомпанія першою повернеться в Україну після війни.

За декілька днів до початку війни, в лютому 2021 року Майкл О’Лірі заявив, що Україна є «великим потенційним ринком, доки не буде Радянського вторгнення»

Напрямки Ryanair станом на липень 2022 року

Варто також нагадати, що Ryanair припинив продаж квитків на усі напрямки із Харкова та Херсона на початку лютого, а згодом взагалі вилучив ці два міста з системи бронювання.

Ryanair в Україні:

Ірландський лоукостер здійснив свій переший рейс із Києва у вересні 2018 році, а вже у наступному році Ryanair (разом з дочірньою авіакомпанією LAUDA) почала літати зі Львова, Одеси, а згодом із Харкова та Херсона. Історичний пост про Ryanair в Україні читайте тут.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…