З системи бронювання ірландського лоукостера Ryanair зникла Україна та напрямки з Києва, Львова та Одеси. В авіакомпанії ніяк не коментують цієї ситуації, водночас сайт авіакомпанії й надалі має українську локалізацію.

Насамперед зазначимо, що в цьому немає нічого поганого – авіакомпанія значно скоротила кількість напрямків з початком війни, а в квітні в системі бронювання лоукостера було доступно тільки 4 напрямки із Києва на кінець жовтня. Нажаль, війна затягується і Ryanair вносить відповідні зміни в свій розклад. Також варто не забувати, що в березні CEO Ryanair Майкл О’Лірі обіцяв, що його авіакомпанія першою повернеться в Україну після війни.

За декілька днів до початку війни, в лютому 2021 року Майкл О’Лірі заявив, що Україна є «великим потенційним ринком, доки не буде Радянського вторгнення»

image 1
Напрямки Ryanair станом на липень 2022 року

Варто також нагадати, що Ryanair припинив продаж квитків на усі напрямки із Харкова та Херсона на початку лютого, а згодом взагалі вилучив ці два міста з системи бронювання.

Ryanair в Україні:

Ірландський лоукостер здійснив свій переший рейс із Києва у вересні 2018 році, а вже у наступному році Ryanair (разом з дочірньою авіакомпанією LAUDA) почала літати зі Львова, Одеси, а згодом із Харкова та Херсона. Історичний пост про Ryanair в Україні читайте тут.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …