Авіакомпанія Saudia Airlines, одна з найбільших авіакомпаній на Близькому Сході та в світі, нагороджена в 2017 році як “Most Improved Airline” відкриває молодим та амбітним кандидатам з України можливості стати частиною своєї команди.

Авіакомпанія Saudia Airlines пропонує своїм майбутнім працівникам зарплату без сплати податку і пільги, регрес, медичне страхування, безкоштовні дні щомісяця з місячним оплачуваною відпусткою протягом року та безкоштовні квитки для працівників.

Реєстрація в Інтернеті можлива до 14 березня 2020 року через компетентне агентство:

Вибраних кандидатів буде запрошено на попередню співбесіду, а потім на заключне інтерв’ю з комітетом Saudi Airlines, яке також відбудеться в Києві.

Читайте також  Українці зможуть отримувати туристичну візу до Саудівської Аравії!

Про компанію Saudia Airlines

Компанія Saudia Airlines була заснована в 1945 році і є національною компанією Королівства Саудівська Аравія, що здійснює рейси до більш ніж 80 напрямків світу, флот яких наразі складає 147 літаків.

У цій компанії працюють 23 834 працівники з 50 країн, включаючи громадян України. За останніми даними, авіакомпанія Saudia Airlines має 32,16 млн пасажирів на рік, що робить її найбільшою авіакомпанією на Близькому Сході.

Компанія Saudia Airlines є членом групи Sky Team з 2012 року, яка має в цілому 19 авіакомпаній з усього світу.

Якщо ви амбітні, енергійні та маєте бажання зробити кар’єру в авіації – Saudia Airlines пропонує вам таку можливість.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Укрзалізниця презентувала власний мобільний додаток!

Укрзалізниця нарешті запустила офіційний мобільний додаток! Про це повідомляє прес-служба …