Через вимогу лізингодавців повернути літаки на територію ЄС, авіакомпанія SkyUp змушена була призупинити продаж квитків на рейси з 14 по 16 лютого.

Про це йдеться на офіційній сторінці авіакомпанії у соціальній мережі Facebook.

«Ми робимо все можливе, щоб продовжувати виконувати рейси у штатному режимі, але не можемо ігнорувати вимоги лізингодавців. Ми тимчасово припинили продаж квитків на вильоти з 14 по 16 лютого 2022 року та очікуємо на результати зустрічі», – йдеться у повідомленні SkyUp.

➡ Зверніть увагу: KLM скасувала усі рейси до України

Передумовою до такого рішення стало повідомлення найбільших у світі страхових компаній про призупинення страхування літаків для польотів у повітряному просторі України. Таке рішення було пов’язано з ризиками початку бойових дій в Україні.

Внаслідок цього лізингодавці почали вимагати якнайшвидшого повернення літаків на територію Європейського союзу.

«Рейс SkyUp PQ0902 Фуншал — Київ через вимоги лізингодавця був змушений здійснити посадку не в Україні. Нам вдалося домовитись про посадку в Кишиневі (Молдова) та трансфер 175 пасажирів автобусами до Києва», – повідомляють у SkyUp.

Також на сторінці повідомляють, що ситуація, що склалась, зараз обговорюється на державному рівні. А Міністерство інфраструктури в Україні проводить термінову зустріч з цього питання.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Залізницею влітку: потяги Укрзалізниці, що обладнані кондиціонерами

В яких поїздах УЗ можна комфортно подорожувати влітку з кондиціонерами. З огляду на літній…