Українська авіакомпанія SkyUp Airlines виконала понад 100 спеціальних рейсів до 30 країн світу з метою повернення додому громадян України та іноземних громадян з дозволом на проживання в Україні.

Зазначені спецрейси було виконано усього протягом 9 днів – у період з 19 по 27 березня 2020 року! Всього за цей короткий проміжок часу авіакомпанія перевезла 20,8 тисяч пасажирів! Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Спеціальні рейси організовано за кошти авіакомпанії, а вартість квитків була встановлена за найнижчим можливим тарифом, який покривав витрати на виконання рейсів.

В авіакомпанії зазначають, що вони відразу запропонували уряду свою допомогу у поверненні громадян України додому та у тісній співпраці із державними органами влади швидко отримали всі необхідні дозволи. Нагадаємо, що саме літаком SkyUp Airlines здійснювався один з перших рятівних рейсів з епіцентру розповсюдження коронавіруса – міста Вухань. Ці рейси викликали неоднозначну реакцію в суспільстві. Організація нинішніх рейсів також була непростою справою.

Читайте також  Lufthansa Group відновлює польоти до популярних туристичних напрямів!

Географія польотів була значно ширшою, ніж карта регулярних рейсів авіакомпанії, переважно це були польоти у країни Європи: Польщу, Австрію, Чехію, Італію, Іспанію, Францію, Велику Британію, Литву, Німеччину, Швейцарію, Хорватію, Естонію. Також було виконано спецрейси в країни Близького Сходу та Кавказу, а ще – декілька далекомагістральних рейсів до Казахстану, Індії, Шрі-Ланки та Мальдівів.

Всі рятівні рейси приймали у карантинному терміналі, де працювали епідеміологи, відтак, проводився медичний огляд пасажирів, температурний скринінг, анкетування, пасажирам робили експрес-тести і попереджали про необхідність самоізоляції.

Ця важлива місія не була б можливою без команди SkyUp Airlines. Члени екіпажів, які фактично були у самому центрі операції, співробітники офісу, які забезпечували організаційну підтримку рейсів заслуговують на подяку та повагу.

Автор фото – Юра Танчин

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Хорватія закрила кордони для туристів до 15 грудня

Штаб цивільного захисту Республіки Хорватія прийняв рішення про тимчасову заборону та обме…