Українська авіакомпанія SkyUp Airlines виконала понад 100 спеціальних рейсів до 30 країн світу з метою повернення додому громадян України та іноземних громадян з дозволом на проживання в Україні.

Зазначені спецрейси було виконано усього протягом 9 днів – у період з 19 по 27 березня 2020 року! Всього за цей короткий проміжок часу авіакомпанія перевезла 20,8 тисяч пасажирів! Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Спеціальні рейси організовано за кошти авіакомпанії, а вартість квитків була встановлена за найнижчим можливим тарифом, який покривав витрати на виконання рейсів.

В авіакомпанії зазначають, що вони відразу запропонували уряду свою допомогу у поверненні громадян України додому та у тісній співпраці із державними органами влади швидко отримали всі необхідні дозволи. Нагадаємо, що саме літаком SkyUp Airlines здійснювався один з перших рятівних рейсів з епіцентру розповсюдження коронавіруса – міста Вухань. Ці рейси викликали неоднозначну реакцію в суспільстві. Організація нинішніх рейсів також була непростою справою.

Читайте також  Туристичне страхування з покриттям COVID-19

Географія польотів була значно ширшою, ніж карта регулярних рейсів авіакомпанії, переважно це були польоти у країни Європи: Польщу, Австрію, Чехію, Італію, Іспанію, Францію, Велику Британію, Литву, Німеччину, Швейцарію, Хорватію, Естонію. Також було виконано спецрейси в країни Близького Сходу та Кавказу, а ще – декілька далекомагістральних рейсів до Казахстану, Індії, Шрі-Ланки та Мальдівів.

Всі рятівні рейси приймали у карантинному терміналі, де працювали епідеміологи, відтак, проводився медичний огляд пасажирів, температурний скринінг, анкетування, пасажирам робили експрес-тести і попереджали про необхідність самоізоляції.

Ця важлива місія не була б можливою без команди SkyUp Airlines. Члени екіпажів, які фактично були у самому центрі операції, співробітники офісу, які забезпечували організаційну підтримку рейсів заслуговують на подяку та повагу.

Автор фото – Юра Танчин

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Кіпр скасовує тести на COVID-19 для усіх вакцинованих з 1 березня

Кіпр спрощує умови в’їзду для усіх вакцинованих громадян, незалежно від країни поход…