Українська авіакомпанія  Skyup Airlines виконає два одноразових внутрішніх перельоти із Києва в Одесу та Харків.

Обидва рейси заплановані на 18:00, 27 квітня та будуть здійснені тільки в один бік. Швидше за все це технічні рейси для перегонки літаків.

Квитки на переліт з Києва в Одесу можна забронювати на офіційному сайті авіакомпанії за 1028 гривень, в Харків за 1095 гривень. У вартості найдешевших квитків ручна поклажа розміром 55х40х20 см та вагою 9 кг. 

Програма внутрішніх польотів SkyUp на літо 2021 року передбачає рейси зі Львова, Харкова та Запоріжжя в Одесу, а також зі Львова в Запоріжжя.

Нагадаємо, що в 2020 році авіакомпанія планувала літати одразу по восьми внутрішніх напрямках. Однак, зважаючи на низький попит спочатку було скасовано рейси по трьох напрямках, згодом було скасовано решту внутрішніх рейсів. Відтоді питання відновлення програми внутрішніх перельотів була під питанням. В авіакомпанії зазначали, що виконання внутрішніх рейсів є соціальним продуктом для авіакомпанії, і запуск таких рейсів можливий при повноцінному відновленні міжнародної польотної програми. 

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Державіаслужба затвердила перелік іноземних курортів на літо 2022 року

Державна авіаційна служба України затвердила перелік курортних місць на літній сезон ІАТА …