Українська авіакомпанія SkyUp Airlines не літатиме по новому напрямку із Києва в Белград у період зимової навігації 20/21 років, – повідомляє lowcost.ua з посиланням на прес-службу авіакомпанії.

Нагадаємо, що в SkyUp планували розпочати виконання рейсів в столицю Сербії з 25 жовтня. Однак, незважаючи на відсутність будь-яких обмежень на подорожі в цю Балканську країну та хороші тарифи напрямок не викликав значного попиту серед українців.

Рейси з Києва в Белград зникли з системи бронювання авіакомпанії, і наразі достеменно невідомо коли буде рестарт, в SkyUp обіцяють інформувати про подальше формування польотної програми авіакомпанії.

"Попри сподівання авіакомпанії SkyUp на послаблення карантинних обмежень, повернення до повноцінного відновлення міжнародних польотів поки що відбувається дуже повільно. Ми спостерігаємо, що непевність українців через нові правила подорожування впливає на їхню готовність літати. Новий маршрут Київ – Белград, польоти за яким ми дуже хотіли розпочати в зимовому сезоні, на жаль, не викликав значного попиту серед українців.

Тому ми змушені скасувати польотну програму за напрямком Київ – Белград на період зимової навігації.", - повідомили в авіакомпанії.

Що робити, якщо ваш рейс SkyUp Airlines скасували

Нагадаємо, що віднедавна авіакомпанія зараховує повну вартість квитків за скасовані рейси на баланс пасажира, і ви можете витрати ці бонуси на придбання нових квитків, або вивести на картку. Якщо ви придбали квиток в агентстві – рекомендуємо звернутися за місцем його придбання для уточнення варіантів відшкодування вартості квитка.

Останні новини SkyUp Airlines:

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Bees Airline полетить в Кенію з 16 квітня

Новостворена українська авіакомпанія Bees Airline в квітні полетить з України в Кенію! Про…