Українська авіакомпанія SkyUp Airlines отримала дозвіл на рейси із Києва в місто Маттала, що на півдні Шрі-Ланки. Про це йдеться в наказі Державіаслужби №2099 від 21 грудня 2020 року.

Авіакомпанії надано право на експлуатацію повітряної лінії
Київ – Маттала – Київ з частотою 2 рейси на тиждень для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень у період з 28 грудня по 27 березня.

Міжнародний аеропорт Маттала Раджапакса (HRI) – був збудований в 2013 році для обслуговування південно-східної Шрі-Ланки. Летовище розташоване у містечку Маттала. Це перший екологічний аеропорт і другий міжнародний аеропорт в країні, після міжнародного аеропорту Бандаранаїке в Коломбо. В останні роки летовище не користувалося популярністю серед авіакомпаній, а в 2016 його навіть називали “найпорожнішим міжнародним аеропортом світу”. Детальніше тут.

Зазначимо, що партнер авіакомпанії, туристичний оператор JoinUp! має намір возити туристів на Шрі-Ланку через цей аеропорт вже з 28 грудня. Планується два щотижневих вильоти із Києва до Маттали з посадкою на дозаправку в ОАЕ. Тривалість турів — від 10 ночей.

В JoinUp! зазначають, що для в’їзду на Шрі-Ланку громадянам України потрібна віза ($35) та негативний результат ПЛР-тесту, отриманий протягом 72 годин до посадки на рейс. Важливо! До вильоту в особистому кабінеті до заявки туриста треба прикріпити чітку сканкопію результату тестування. Усі деталі по тестуванню та візам тут.

Вибір Маттали, як базового аеропорту для турів на Шрі-Ланку не є випадковим – острівна країна поступово починає відновлювати туризм, а самих туристів приймає обмежена кількість прибережних готелів на півдні та південному заході країни. В JoinUp зазначають, що база готелів буде поступово розширюватися.

❗ Важливо, правила відпочинку на Шрі-Ланці можуть доповнюватися та змінюватися.

Квитки на рейси до Маттали наразі не доступні для самостійного бронювання на сайті авіакомпанії, однак їх можна придбати у складі пакетних турів на Шрі-Ланку. Вартість пакетних турів на Новий Рік стартує від $770!

Нагадаємо, що в попередні роки SkyUp Airlines, як і інші авіакомпанії, возила туристів в Міжнародний аеропорт Бандаранаїке, що в Коломбо.

Також зазначимо, що 15 грудня про свій намір літати в летовище Маттала оголосила інша українська авіакомпанія МАУ, яка здійснюватиме ці рейси у співпраці з туроператором TPG.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…