Українська авіакомапанія SkyUp Airlines вирішила призупинити, з 1 лютого 2020 року, виконання рейсів до Об’єднаних Арабських Еміратів у зв’язку із забороною виконання польотів над Іраном та Іраком, введеною Державіаслужбою України з 9 січня 2020 року. 

Отож, з 1 лютого авіакомпанія на невизначений термін призупинить виконання регулярних рейсів із Запоріжжя, Львова та Харкова в Шарджу. Нагадаємо, що рейси в Шарджу почали виконувати з жовтня минулого року.

Необхідність облітати території Ірану та Іраку спричинила збільшення тривалості польотів, а також потребу робити зупинку в дорозі для дозаправлення. В авіакомпанії зазначають, що як тільки заборону прольоту над територіями Іраку та Ірану буде скасовано, SkyUp Airlines розгляне можливість повернутися до виконання цих рейсів.

«Ми вимушені ухвалити складне для нас рішення тимчасово припинити польоти регулярної програми до Шарджі із регіонів України. Щоб зробити наші польоти безпечнішими, ми змінили ці маршрути – наразі ми літаємо через території Єгипту і Саудівської Аравії, а також робимо зупинку для дозаправлення в Анталії. Така необхідність збільшує час польоту щонайменше на три години. Це створює незручності для наших пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів в аеропортах прильоту – Запоріжжі, Львові, Харкові», – коментує ситуацію співвласник авіакомпанії Олександр Альба.

Читайте також  Як поїхати в Бухарест на Євро-2020: Румунія назвала умови в'їзду

Усі пасажири, рейси яких скасовані отримають відшкодування вартості квитків після звернення до авіакомпанії у встановленому порядку.

Також повідомляється, що авіакомпанія продовжить виконання рейсів до Коломбо (Шрі-Ланка) з додатковою посадкою в Анталії на зворотньому шляху.

Інформація з офіційного сайту авіакомпанії.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Air Moldova повідомила про відновлення польотів до Москви

❗ Влада Молдови заборонила Air Moldova та іншим авіакомпаніям відновлювати польоти до Росі…