Українські авіакомпанії SkyUp Airlines та МАУ отримали права на нові напрямки з міст України, водночас авіакомпанії Bees Airline було відмовлено у наданні прав на експлуатацію повітряної лінії до Албанії. Про це йдеться в останніх наказах Державіаслужби.

SkyUp Airlines отримала право на виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень по наступних напрямках:

  • зі Львова в Баку (два рази на тиждень з 4 квітня на необмежений строк)
  • з Києва в Гельсінки (чотири рази на тиждень з 24 квітня на необмежений строк)
  • з Києва в Бодрум (три рази на тиждень з 24 травня на необмежений строк)

Зазначимо, що для надання можливості SkyUp Airlines літати в Баку та Бодрум було обмежено попередньо видані права авіакомпанії МАУ. Так дозвіл на експлуатацію повітряної лінії Львів – Баку було анульовано, а по лінії Київ – Бодрум було скорочено частоту рейсів.

Водночас СкайАпу було відмовлено у внесенні зміни до документу про право на експлуатацію повітряної лінії Київ – Лондон.

Авіакомпанії Міжнародні авіалінії України надано право на експлуатацію повітряної лінії Київ – Газіпаша – Київ з частотою 4 рейси на тиждень із визначенням необмеженого строку дії права.

Молодій українській авіакомпанії Bees Airline було відмовлено у наданні права на експлуатацію повітряної лінії Запоріжжя – Тірана – Запоріжжя. Нагадаємо, що напередодні авіакомпанія отримала право на більш ніж 30 напрямків!

В свою чергу ПрАТ «Авіакомпанія «Буковина» втратила свої права на експлуатацію повітряних ліній з Києва в Амман та зі Львова в Монастір.

❗ Наостанок зазначимо, що надання прав на експлуатацію повітряних ліній не означає, що авіакомпанії будуть по ним літати.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Emirates призупинила польоти до країн Південної Африки через штам Omicron

Авіакомпанія Emirates призупинила польоти до та з Південної Африки, Замбії та Зімбабве. Па…