Українська авіакомпанія SkyUp Airlines скасувала польотну програму за напрямком Запоріжжя – Львів – Запоріжжя. Також перенесено старт польотів із Запоріжжя в Одесу на 2 червня (замість 29 травня).

Нагадаємо, що рейс із Запоріжжя в Львів був анонсований 28 березня, а перший рейс планували виконати 29 травня.

В авіакомпанії повідомили, що пасажирам скасованих рейсів Запоріжжя – Львів та Львів – Запоріжжя, які придбали квиток на офіційному сайті,  було автоматично зараховано кошти на баланс в особистому кабінеті.

Пасажири скасованих рейсів (за період з 29 травня по 2 червня) Запоріжжя – Одеса та Одеса – Запоріжжя можуть змінити бронювання на найближчу дату.

Пасажирам, які придбали квиток через агента з продажу авіаційних перевезень, необхідно звернутися за місцем його придбання для уточнення варіантів.

Отож, цього літа авіакомпанія SkyUp Airlines вирішила зосередитись на виконанні внутрішніх рейсів по чотирьох напрямках з регіонів України до Одеси:

  • Харків – Одеса – Харків
  • Львів – Одеса – Львів
  • Київ – Одеса – Київ
  • Запоріжжя – Одеса – Запоріжжя

Нагадаємо, що напередодні Державіаслужба України за заявою SkyUp Airlines анулювала права авіакомпанії на 33 напрямки з Києва, Львова, Одеси, Харкова та Запоріжжя!

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Повітряний флот SkyUp Airlines поповнився п’ятнадцятим літаком

Skyup Airlines поповнила свій повітряний флот п’ятнадцятим літаком, який став четвер…