Українська авіакомпанія Windrose, яка з 24 жовтня мала літати з Києва в Любляну, скасувала ці рейси на невизначений термін. Таке рішення пов’язане із забороною несуттєвих (туристичних) подорожей в Словенію. Про це повідомляють на сайті авіакомпанії.

“Сьогодні від поліції аеропорту «Любляна» авіакомпанією отримано роз’яснення, що на цей час, в умовах COVID-19, перетин кордону дозволено тільки за причин надзвичайної необхідності до яких туризм не відноситься.”, – повідомляють на сайті авіакомпанії.

Зважаючи на те, що більшість пасажирів на рейсах в Словенію є туристами, в авіакомпанії вирішили перенести старт рейсів з Києва до Любляни до моменту отримання  офіційного дозволу на в‘їзд з метою туризму.

Нагадаємо, що до цього на сайті Посольства України в Республіці Словенія з’явилася інформація про можливість подорожей в Словенію без проходження 10-денного карантину громадянам з третіх країн але з негативним результатом ПЛР-тестування починаючи з 1 жовтня.

Отож, слідкуємо за правилами перетину кордону та в’їзду в Словенію на веб-сторінках:

Автор фото – Giulio Davoli

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків призовного віку

Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордо…