Іспанія відкриває кордони для туристів наприкінці червня. В країні реєструють спад коронавірусної інфекції, отож деякі провінції поступово почнуть приймати туристів.

«Сподіваюсь, що з кінця червня ми розпочнемо туристичну діяльність. До цього ми маємо зробити Іспанію привабливою з точки зору здоров’я», – заявив міністр транспорту Хосе Луіс Абалос.

Перш за все, кордони почнуть відкривати міста, найбільш залежні від туризму. Наприклад, для Майорки розглядають пілотний проєкт, який дозволить мандрівникам з окремих країн (наприклад, Німеччини) відвідати острів.

Також туристам дозволять відвідувати окремі території, в яких зараз найнижчий рівень зараження коронавірусом. Це Балеарські та Канарські острови.

Туроператори сподіваються на так звані «зелені мости», які дозволять туристам з одних мало інфікованих районів Європи відвідувати інші мало інфіковані райони.

Читайте також  Греція запускає сезон 15 червня: без обов'язкових тестів та карантину для туристів!

Такий спосіб вважають одним з найбезпечніших для повернення туризму.

Планується, що туроператори контролюватимуть, як мандрівники покидають країну походження, прибувають в аеропорт, контактують на щоденних екскурсіях тощо.

Наразі в Іспанії діє 14-денний карантин для всіх, хто прибуває в країну. У деяких регіонах норми послабили, дозволивши працювати барам, ресторанам, готелям та церквам.

Фото: Business Insider

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…