Іспанія відкриє кордон для українських туристів з 27 липня! Про це повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба!

“Іспанія з 27 липня відкривається для українців згідно з рішенням Ради ЄС. Безвіз повертається. Свобода подорожей українців — серед пріоритетів МЗС.”, – написав міністр.

Отож, з 27 липня дозволятимуться туристичні подорожі з України в Іспанію за умови надання одного із таких документів:

 • сертифікату про вакцинацію (довідка про отримання повного курсу щеплення препаратом, який визнаний Європейським агентством лікарських засобів та Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (тобто усі вакцини, якими щеплюють в Україні), та якщо після отримання останньої вакцини минуло понад 14 днів) або
 • негативного результату ПЛР-тестування (зробленого за 72 години до в’їзду) або результату експрес-тестування (зробленого за 48 годин до в’їзду) або
 • довідки про одужання від COVID-19
 • дані правила не поширюються на дітей до 12 років
 • більше інформації

💡 Усі пасажири (у тому числі для діти, які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, зобов’язані заповнити форму на порталі МОЗ Іспанії  або завантажити мобільний додаток Spain Travel Health на мобільний телефон та отримати QR-код.

Вимоги до сертифікату про вакцинацію:

Визнаватимуться чинними довідки про вакцинацію, видані компетентним органом країни походження після спливу 14 днів з дати отримання останньої дози повного курсу вакцинації. Прийнятними вважатимуться вакцини, які затверджені Європейським агентством з лікарських засобів або схвалені для екстреного застосування Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (тобто усі препарати, якими вакцинували в Україні).

Сертифікат повинен містити таку мінімально необхідну інформацію:

 1. Ім’я та прізвище вакцинованої особи;
 2. Дати вакцинації, включаючи дату останнього щеплення;
 3. Тип використаної вакцини;
 4. Кількість введених доз та кількість доз повного курсу вакцинації;
 5. Країна видачі;
 6. Реквізити установи, що видала довідку.

Нагадаємо, що 15 липня Рада ЄС віднесла Україну до переліку безпечних країн Україну, водночас виключила з цього переліку Таїланд та Руанду.

Скористайтесь посиланнями нижче для пошуку дешевих квитків в Іспанію:

❗ Важливо! Умови в’їзду в Іспанію оновлюватимуться щотижня, і можуть неодноразово змінюватись, тому просимо враховувати це при плануванні подорожі та додатково перевіряти умови в’їзду перед подорожжю на наступних сайтах:

Автор фото: Francisco de Borja Sanchez Ossorio

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…