Влада Шрі-Ланки скасувала карантин для повністю вакцинованих іноземних туристів. Під час перетину кордону мандрівникам потрібно надати оригінал або перекладений англійською сертифікат про вакцинацію, виданий мінімум за два тижні до поїздки.

Проте, це не єдине правило.

По-перше, туристам все одно треба мати при собі ПЛР-тест, зроблений не більш ніж за 72 години до подорожі. Окрім того, доведеться пройти ПЛР-тест у день прибуття та на сьомий день відпочинку.

По-друге, обов’язковою умовою залишається те, що іноземці, які прибувають на Шрі-Ланку, не повинні мати історії подорожей до країн з «червоного списку», таких як Індія, Південна Африка або В’єтнам.

Для туристів, які зробили одну дозу вакцини або не робили щеплення взагалі, обов’язковим є 14-денний карантин в спеціально призначених установах, незалежно від результату ПЛР-тесту.

Також до 19 липня діятиме заборона на переїзди між провінціями.

Крім того, влада Шрі-Ланки призупинила в’їзд мандрівникам, які були в Анголі, Ботсвані, Лесото, Мозамбіку, Намібії, Есватіні (Свазіленд), Замбії та Зімбабве за попередні 14 днів до 23:59 31 липня. Заборона на в’їзд поширюється на всіх пасажирів незалежно від національності та статусу вакцинації.

Детальніше про правила в’їзду на Шрі-Ланку для іноземних туристів читайте на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Джерело: GardaWorld

Фото: emozzy

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

RegioJet пропонує єдиний квиток до Праги з Харкова, Полтави, Дніпра та Запоріжжя!

Чеська транспортна компанія RegioJet розширила свою пропозицію єдиного квитка з України до…