Ланкійська авіакомпанія SriLankan Airlines та в’єтнамська Vietnam Airlines скасувала рейси до рф. Про це повідомляють прес-служби авіакомпаній.

Vietnam Airlines скасувала рейси з Ханоя до рф з 25 березня з метою перегляду процедури, вимог та правил, що стосуються поточних польотів у рф.

Рейси з Коломбо до маскви скасовано з 28 березня через експлуатаційні обмеження, які не контролюються авіакомпанією. Обмеження у вигляді міжнародних фінансових лімітів та лімітів страхування літаків, які були накладені на рф через триваючу російсько-українську війну, і безпосередньо впливають на рейси SriLankan Airlines до рф.

Нагадаємо, що раніше ми писали про авіакомпанії, які продовжують літати до рф незважаючи на зупинку технічного обслуговування літаків та постачання запчастин до рф. Серед таких авіакомпаній залишаються найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways, топова турецька Turkish Airlines та інші, переважно азійські або близькосхідні авіакомпанії.

Також не можемо не згадати про сербську авіакомпанію Air Serbia, яка “закрила” сайт для українців та продовжила рейси до рф.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2023: усі туристичні знижки та акції

Пропонуємо традиційну добірку (вже восьму поспіль) туристичних акцій та розпродажів до Чор…