Відсьогодні для туристів в Києві відкрита Андріївська церква – визначна архітектурна пам’ятка XVIII століття, побудована за проектом славетного італійського архітектора Бартоломео Растреллі.

Реставрація Андріївської церкви тривала 11 років. Офіційне відкриття відбулось 12 грудня концертом барокової музики. Подію транслювали онлайн.

Фото: Facebook Олександр Ткаченко

На свята тут проводитимуть богослужіння, а в інші дні церква працюватиме як музей. 

Читайте також  Уряд вводить локдаун з 8 по 24 січня!

За час реставрації були укріплені схил і фундамент церкви та стилобату, відновлено оригінальний колір стін, встановлено сучасне освітлення та реконструйовано іконостас роботи Растреллі.

Фото: Facebook Олександр Ткаченко

Для людей з вадами зору встановили гіпсові копії окремих елементів оздоблення храму, щоб до них можна було доторкнутися та відчути їхню форму.

Фото: Facebook Олександр Ткаченко

Андріївська церква у Києві – пам’ятка історії, архітектури, живопису XVIII ст. світового значення. Вона збудована у 1747-1762 роках у стилі бароко за проектом видатного архітектора Растреллі. Довершеність ліній, чіткі пропорції, дивовижна гармонія форм і навколишнього ландшафту здобули їй загальне визнання і славу.

Фото: Facebook Олександр Ткаченко

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Ryanair відкриває базу на Майдері на анонсує 10 нових напрямків

Авіакомпанія Ryanair відкриває нову базу в місті Фуншал на острові Мадейра (Португалія). …