Авіапрацівники ТОВ “Аерохендлінг” планують розпочати безстроковий страйк. Причиною став трудовий конфлікт між співробітниками та керівництвом.

ТОВ “Аерохендлінг” обслуговує міжнародний аеропорт “Бориспіль. З часу виходу Ryanair на ринок в Україні, а також переїзду авіакомпанії SkyUp до “Борисполя” об’єми роботи збільшились вдвічі, проте штат керівництво збільшувати не збирається.

За словами голови профспілки “Аерохендлінгу” Олексія Попова, вони неодноразово звертались до керівництва з проханням збільшити чисельність працівників компанії, проте всі їхні ініціативи залишались без розгляду.

Страйк розпочнеться за два тижні – 19 червня, опівночі. Рішення приймалось профспілкою у кількості 200 людей. Окрім обсягів роботи, працівників компанії також не влаштовують умови трудового договору, низка соціально-економічних питань, зарплатня.

Читайте також  В Борисполі запрацював Термінал F. Усе що потрібно знати!

Страйкарі обіцяють, що це не вплине на розклад авіарейсів або вильоти літаків. Проте незручності будуть, адже “Аерохендлінг” займається обслуговуванням будівлі аеропорту, пасажирів та багажу.
Тому людям потрібно буде приїжджати в аеропорт заздалегідь.

Міжнародний аеропорт “Бориспіль”, у свою чергу, вважає таке рішення маніпуляцією та вважає, що страйк може заблокувати роботу аеропорту.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Wizz Air: база в столиці Албанії та 15 нових напрямків!

Wizz Air повідомив про відкриття бази в столиці Албанії та запуск 15 нових напрямків з Тир…