tax4foru-small-articleБільше не буде заповнення декларацій, черг, а в гаманець повернеться до 19% ПДВ за покупки у Франції, Італії, Іспанії, Німеччині та Великобританії.
Компанія TaxFree4U з’явилася на ринку послуг з повернення ПДВ у жовтні 2015 року та за цей час вже встигла відкрити офіси в п’яти країнах Європейського Союзу, взяти участь в більш, ніж 20 фінансово-технічних форумах в ОАЕ, Лівані, Португалії, Росії, Ірландії, Великобританії та інших країнах, а також перемогти на форумі інновацій для фінансового сектора Finnext 2016 Росії.
Перед початком роботи TaxFree4U провела масштабне дослідження, яке виявило слабкі місця в існуючих на той момент процесах повернення ПДВ. Ґрунтуючись на отриманих даних, команда TaxFree4U разом з IT-розробниками з Великобританії, Італії та США працювала над тим, щоб усунути складнощі і зробити процес приємним і простим для клієнта.
В результаті цієї праці TaxFree4U вдалося виключити з необхідних дій тривале заповнення декларацій та можливі помилки з боку клієнта, знизити комісійні за послуги і конвертацію в порівнянні з конкурентами і виключити очікування в чергах на митниці. Метою команди TaxFree4U  була не тільки оптимізація процесу повернення, а й впровадження новинок, однією з яких стала можливість об’єднання декількох чеків в одну декларацію, що допомагає подолати мінімальний поріг, встановлений в кожній країні.
Мобільний додаток для відшкодування ПДВ на iOS і Android платформах є інструментом, який допомагає клієнтові повернути ПДВ за покупки на карту протягом 48 годин за допомогою 5 кроків: завантаження фото чеків в додаток, отримання заповненої форми повернення ПДВ, отримання печатки у митного офіцера і відправка разом з оригіналами чеків в головний офіс компанії.
Таким чином, концентруючи увагу на складнощі, з якими доводилося стикатися клієнтам під час стандартної процедури повернення ПДВ, команда TaxFree4U знайшла спосіб, як їх усунути і більше до них не повертатися.
Ключовими перевагами TaxFree4U є зарахування поверненого ПДВ на картку клієнта протягом 48 годин, фотографування чеків замість тривалого заповнення форм в кожному магазині, безпомилкове заповнення декларацій фахівцями компанії замість клієнта, а також об’єднання суми чеків в одну декларацію.
Команда професіоналів і постійне бажання ставати краще сприяють динамічному розвитку, тому в 2017 році перевагами шопінгу з TaxFree4U зможуть скористатися нерезиденти ЄС ще в 3 нових напрямках – Фінляндії, Австрії та Польщі.
Завантажити додаток для iOS, Android .

Завантажити більше пов'язаних статтей

2 коментарі

 1. Vlad

  24 Жовтня, 2019 в 2:07 pm

  Дуже гарний сервіс, завжди повертають вчасно.

  Відповісти

 2. Sasha Oleshchenko

  24 Жовтня, 2019 в 2:10 pm

  В целом, нам понравилась работа сервиса. Доходчиво, качественно и быстро. Рекомендую!

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

НБУ рекомендує купувати Зелену карту при подорожі закордон на автомобілі

Національний банк України рекомендує українським громадянам України, які виїжджають за кор…