Карантин диктує нові правила поведінки не тільки в побуті і на роботі, а й у відпустці. На щастя, ці обмеження не такі вже й обтяжливі і не здатні затьмарити довгоочікуваний відпочинок на морі.

Нові правила відпустки з дітьми
Таїланд – одна з найпопулярніших країн серед українських любителів пляжного відпочинку. Багато наших співвітчизників живуть в цій комфортній державі по кілька місяців на рік.

Усвідомлюючи величезну важливість туризму для економіки країни, уряд Королівства розробив план з перезапуску туріндустрії в умовах пандемії коронавірусу Safe and Sealed. Зокрема, щоб підтримати турбізнес, в липні 2020-го в Таї стартувала програма We travel together. В рамках цього проекту жителі країни повинні були відправитися в подорож в іншу провінцію держави.

Зрозуміло, що влада Таїланду потурбувалась про те, щоб відпочинок під час пандемії коронавірусу був максимально безпечним для іноземних туристів. Наприклад, для гостей різних курортів створені окремі «хаби» і пляжні зони, завдяки чому вдалося мінімізувати контакт мандрівників з місцевими жителями.

Про важливість страхування
В умовах пандемії всім мандрівникам необхідно дотримуватися правил безпеки. Особливо важливо бути уважними і обережними тим, хто вирушає в поїздку з дітьми.

У сучасних реаліях особливо важливого значення набуває страхування. При покупці туру її отримують всі без винятку клієнти агентств, які співпрацюють з туроператором Coral Travel. Страховка захистить вас і у випадках, пов’язаних із загрозою коронавірусу. Адже кожен дорослий і дитина відправиться в подорож з полісом.

Рекомендації з безпеки
Щоб захистити себе від ризиків, пов’язаних з пандемією COVID-19, потрібно дотримуватися вже загальноприйнятих правил. Не забувайте:

  • в громадських місцях носити захисну маску, яка закриває рот і ніс
  • регулярно ретельно мити і дезінфікувати руки
  • уникати багатолюдних місць
  • дотримуватися соціальної дистанції

Обов’язково навчіть цих нескладних правил безпечної поведінки дітей – турбота про здоров’я повинна увійти у них в звичку.

На що звернути увагу, вибираючи готель
Таїланд – прекрасна країна. Але майте на увазі: якщо ви плануєте провести відпустку на одному з курортів Королівства, бронюйте тур заздалегідь. Відпочинок з дітьми в Таїланді дуже популярний серед туристів.

Вирушаючи в цю країну всією сім’єю, вибирайте готель з відповідною інфраструктурою. Наприклад, в готелі повинні бути дитячі майданчики, гірки та басейни. Величезною перевагою в умовах пандемії буде і наявність у готелю великої доглянутої території.

Відмінного і, звичайно ж, безпечного вам відпочинку в казковому Таїланді!

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Буляриця – мальовничий куточок Чорногорії: як доїхати, що подивитись, де зупинитись

Чорногорія є одним із найпопулярніших туристичних напрямків.  Чисте і прозоре море, з…