Пандемія коронавірусу негативно вплинула не лише на людей. Сайт Independent поширив інформацію про те, що через Covid-19 страждають також слони у Таїланді.

Річ у тому, що різке зменшення туристичного потоку стало причиною закриття десятків парків зі слонами та подібних туристичних локацій.

Найбільше постраждали слонові атракціони. І хоча зоозахисники часто виступають проти такої експлуатації тварин, цей вид розваг дозволяв годувати та утримувати слонів та припинити експлуатацію одомашнених слонів для перевезення деревини, жебрацтві тощо.

elephant
Фото з сайту Independent

Проте зараз кількість відвідувачів найбільших слонових парків скоротилась на 90%. Внаслідок цього більше тисячі слонів залишились «без роботи». Власникам просто нема чим їх годувати.

Читайте також  Авіакомпанія Emirates компенсує своїм пасажирам лікування Covid-19

Для прикладу, аби прогодувати одного слона, потрібно близько 40 доларів на день. Це втричі перевищує мінімальну заробітну платню за день в Таїланді.

Президент Асоціації альянсу тайських слонів Теерапат Трунгпракан зазначає, що якщо уряд не втрутиться, багато власників парків будуть вимушені відпустити слонів на волю.

Це може привести до того, що тварин знову почнуть експлуатувати для перевезення лісу вздовж М’янми та Лаосу, де вони можуть підірватися на мінах, що лишились від конфлікту чи інших незаконних справах.

«Слони просто знову почнуть бродити вулицями, випрошуючи їжу. Їм стане складно виживати», – розповів він.

elephant
Фото з сайту Independent

Туризм в Таїланді являє собою досить велику частку економіки країни в цілому. До пандемії, він складав понад 20% ВВП країни, на цю галузь працювало близько 16% робочої сили.

Загалом в Таїланді проживає близько 3,8 тисячі одомашнених слонів. Відпускати їх в ліс, де живуть близько 3 тисяч диких тварин заборонено законом, оскільки вони не здатні будуть вижити.

Фото: Independent

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Комісія ЄС схвалила оновлений проєкт рішення щодо підписання Угоди про “відкрите небо”

Єврокомісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради ЄС про підписання Угоди про Спільний ав…