Влада Каталонії хоче підвищити податок для туристів, які зупиняються в Барселоні. Надбавки залежатимуть від сезону та району, в якому люди зупинятимуться. Але у середньому складатимуть до €4.

Бажання каталонської влади підвищити туристичний податок виникло з метою перерозподілити туристичний потік та звільнити столицю від величезної кількості людей.

Востаннє податок підвищували у 2012 році. Основною метою був збір коштів на компенсацію збитків, нанесених масовим туризмом навколишньому середовищу та культурній спадщині. Проте туристичний потік з того часу не зменшився, а навпаки виріс більш ніж на 20 відсотків.

Читайте також  Амстердам підвищує туристичний податок і він стане найвищим у Європі!

На сьогодні у Каталонії діє турподаток, ставка якого варіюється від €0,72 до €2,48 на добу з людини.

Catalonia
Castle on Lloret De Mar Beach in the Evening, Catalonia, Spain

Каталонія є одним із найпопулярніших місць для міжнародного туризму. Значна частина відпочивальників стікається на курорти, серед яких як тихі, усамітнені села біля моря, так і великі туристичні комплекси, такий як Тосса-де-Мар.

Візитна картка та одне із найбільш відвідуваних місць – музей Монсеррат.

Spain
Spain:The Art of Catalonia

Проте у Каталонії ви знайдете безліч пам’яток культурної спадщини – музеїв, театрів, парків.

Гурманів та любителів шопінгу приваблює містечко Таррагона. Тут також можна оцінити делікатеси каталонської кухні, а також знайти чимало історичних пам’яток, внесених ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини.

Парк розваг «Порт Авентура» ходить в десятку кращих парків розваг у Європі. Комплекс включає аквапарк, атракціони, безліч кав’ярень та ресторанів, готелі.

Фото: Andrey Salikov, World Learning, Andrey Omelyanchuk.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польща змінює умови в’їзду для українських громадян з 15 грудня!

Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів із за меж Шенгенської зони, в тому…