Міжнародні фахівці в галузі безпеки International SOS опублікували звіт про те, які країни варто відвідати у 2020 році. Найбезпечнішими для туристів експерти визнали Швецію, Фінляндію, Данію, Норвегію та Ісландію.

Як повідомляє Lonely Planet, на сайті International SOS опублікували щорічну мапу туристичних ризиків, на якій показані найбезпечніші та найнебезпечніші місця для туризму в наступному році.

Країни класифікували з точки зору загроз політичного насильства, соціальних заворушень, дрібних злочинів. Також серед факторів враховували транспортну інфраструктуру, виробничі відносини, ефективність служб безпеки та надзвичайних ситуацій, ризик стихійних лих.

Відтак визначили п’ять рівнів: незначний, низький, середній, високий та крайній. Дослідження базується на відповідях 1346 фахівців, які у компанії відповідають за ділові поїздки у 214 країнах світу.

Читайте також  Найнеймовірніші аеропорти світу!

Групу країн з «незначним ризиком», тобто найбільш безпечні для подорожей, складають північні країни – Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Данія та Швеція. Поряд з ними знаходяться також Швейцарія, Люксембург, Словенія, Андорра, Шпіцберген та Гренландія.

США, Австралію, Нову Зеландію, Канаду та більшу частину Європи експерти оцінили як такі, що мають низький рівень ризику подорожей, за виключенням Аргентини, Японії, Китаю та Намібії.

Країнами з «крайнім», тобто найнижчим рівнем безпеки є Лівія, Сирія, Ірак, Ємен та Афганістан.

Неоднозначний рівень – від низького до помірного – має Мексика, Індія, Єгипет та Мадагаскар.

Україну визнали країною з середнім рівнем безпеки поряд з Південною Африкою, Коста-Рікою, Туреччиною, Бразилією та Індонезією.

Фото: Culture Trip

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

RegioJet пропонує єдиний квиток до Праги з Харкова, Полтави, Дніпра та Запоріжжя!

Чеська транспортна компанія RegioJet розширила свою пропозицію єдиного квитка з України до…