В Африці узбережжя двох океанів з’єднали туристичним потягом. Залізничний маршрут протяжністю 4300 км проліг між містом Лобіто в Анголі та Дар-ес-Салам у Танзанії. Розкішний туристичний потяг з’єднує атлантичне узбережжя Африки з узбережжям Індійського океану.

Керує маршрутом приватна залізнична компанія Rovos Rail, – повідомляє Центр транспортних стратегій. Шлях від Лобіто до Дар-ес-Саламу займає два тижні і складається з двох частин: Танзамської залізниці, побудованої Китаєм у 1970-х рр., а також залізної дороги Бенгели, яку той же Китай побудував вже у ХХІ ст.

Першу подорож потяг здійснив 16 липня, вирушивши у 15-денну експедицію по Танзанії, Замбії, Конго та Анголі.

Читайте також  Усі потяги з України у Європу: ціни та розклад!

Ексклюзивна подорож включала в себе візит до заповідника Селоус, сафарі на дві ночі в національному парку південної Луангви (Замбія) та екскурсію містом Лубумбаші (Конго). Після цього на лінії Бенгела туристам також були організовані два пішохідні тури з розповіддю про історію Анголи.

Генеральний директор компанії Rovos Rail Рохан Вос зазначив, що на те, щоб отримати дозвіл та затвердити запропонований маршрут пішло 2 роки.

«Наша команда кілька разів перелітали через кордони, щоб зустрітись з відповідними посадовцями, проїхати маршрут та зробити його досконалим для наших нестримних мандрівників», – зазначає він.

Вартість 15-денної подорожі на розкішному туристичному потязі двох океанів стартує від 12 820$:

Pullman Suite US$12 820 *+$5 695

Deluxe Suite US$16 995 *+$7 385

Royal Suite US$22 190 *On request

Ціна включає проживання, харчування, алкогольні та інші напої, цілодобове обслуговування номерів, бар та послуги пральні. Також в залежності від класу замовлення або за окрему доплату туристи можуть замовити екскурсії, сафарі, гольф-сафарі тощо.

Фото: Selest destinations, Railway Gazette.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада ЄС рекомендує змінити правила подорожей в умовах пандемії COVID-19

Рада Європейського Союзу затвердила нову рекомендацію щодо забезпечення безпечного та віль…