Туреччина посилить протиепідеміологічні заходи, зокрема в країні буде запроваджено комендантську годину на вихідних. Про це повідомляє Andolou Agency.

Комендантська година буде діяти у вихідні дні, за винятком часового проміжку між 10:00 та 20:00.

Зазначимо, що дію часткової комендантської години з 16:00 до 10:00, яка діяла для людей старше 65 років, поширено на осіб до 20 років (за винятком тих, кому доводиться виходити на роботу).

Торгові центри, ринки, ресторани та перукарні будуть працювати з 10:00 до 20:00, а ресторанам дозволено працювати в режимі доставки або на виніс. Кінотеатри будуть закритими до кінця року.

Такі заходи пояснюють значним зростанням випадків смертності від COVID-19. Так, за останню добу в Туреччині зареєстровано 3819 нових випадків інфікування та 103 смерті від коронавірусу.

На минулому тижні по всій території Туреччини було заборонено куріння на вулицях та в інших громадських місцях. Такий захід пояснювали необхідністю знімати маски на час куріння, що є ризикованим для курців та оточуючих.

Нагадаємо, що у вересні в країні запроваджено обов’язковий масковий режим, який розповсюджується навіть на пляжі.

Автор фото Brian Yurasits

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…