З 15 березня для в’їзду в Туреччину обов’язковим буде заповнення електронної форми на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини.

Електронну форму необхідно заповнити протягом останніх 72 годин до подорожі (0-72 години до подорожі). Заповнену форму необхідно буде роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший девайс для пред’явлення працівнику авіакомпанії перед посадкою на рейс.

Вас не допустять на авіарейс без заповненої форми, оскільки на її основі автоматично генерується HES-код.

HES-код – це персональний код, введений Міністерством охорони здоров’я Туреччини, для відстеження переміщення людей, які можуть бути інфіковані. За допомогою коду МОЗ Туреччини зможе зв’язатися з вами у випадку будь-якого контакту з пацієнтом інфікованим Covid-19 під час вашої подорожі та перебування завдяки. Тому важливо вказати актуальний номер мобільного телефону.

Заповнену форму також перевірятимуть на кордоні Турецької Республіки. Якщо ви не заповнили форму або внесли завідомо неправдиву інформацію на вас можуть накласти адміністративні санкції, а також вам можуть заборонити в’їзд до країни.

Одночасно МОЗ Туреччини скасувало вимогу щодо заповнення іноземцями паперової форми, відтепер її заповнятимуть тільки транзитні пасажири, які подорожують до третіх країн.

💡 Нагадаємо, що громадяни України можуть подорожувати до Туреччини без віз, але за умови наявності негативного результату ПЛР-тестування, зробленого не більше ніж за 72 години до перетину кордону

Підтримати проект

Автор фото – Tarik Haiga

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Один коментар

  1. Оксана

    2 Квітня, 2021 в 10:05 am

    Доброго дня! Як заповнити електронну форму для отримання HES – коду для неповнолітньої дитини? Я можу зареєструвати на свій номер телефону, чи потрібно заповнити форму з телефону дитини?

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …