У зв’язку з рішенням українського Уряду щодо продовження карантину, а відповідно й закриття пунктів пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень до 24 квітня такі українські авіакомпанії, як Міжнародні авіалінії України, SkyUp Airlines, Windrose та Мотор Січ майже синхронно повідомили про скасування усіх регулярних рейсів до закінчення карантину.

Авіакомпанії не можуть виконати рейси у вищезазначений період часу у зв’язку із запровадженням органами державної влади України та інших країн світу тимчасового обмеження перетинання державного кордону, а також карантину, який офіційно віднесено до форс-мажорних обставин (Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 березня 2020 року.

Згідно із законодавством та відповідно до правил авіакомпаній, у випадку скасування рейсу через форс-мажорні обставини, пасажир може розраховувати на зміну дати вильоту без додаткових доплат, повернення вартості придбаних авіаквитків згідно з умовами застосованого тарифу. Деякі авіакомапанії пропонують повернення вартості квитків на ваучер, а Роза Вітрів дозволяє змінювати місце призначення на внутрішньоукраїнських рейсах!

Міжнародні Авіалінії України

Авіакомпанія МАУ припиняє виконання регулярних рейсів по всій мережі польотів до 24 квітня 2020 року включно.

За цих форс-мажорних обставин навантаження на канали зв’язку авіакомпанії збільшилось, відтак наразі кол-центр тимчасово не приймає дзвінки, тому для повернення квитків або внесення змін в бронювання необхідно:

 • для внесення змін до квитка необхідно заповнити форму зворотного зв’язку на сайті авіакомпанії
 • для списання сплачених коштів на електронний ваучер, за допомогою якого можна оформити нові квитки на сайті МАУ протягом року
 • якщо квитки було оформлено через агентство – звертайтеся за місцем придбання авіаквитка

Через брак ресурсу авіакомпанія не зможе обробити всі звернення одночасно, тому просять надсилати лише дуже термінові запити, наприклад, для оформлення авіаквитків на травень чи червень.

SkyUp Airlines

У зв’язку із продовженням заходів, покликаних запобігти поширенню коронавірусної інфекції, авіакомпанія SkyUp Airlines скасовує всі регулярні рейси до 24 квітня включно. Пасажири, які придбали квитки на рейси з вильотом у період тимчасового припинення авіасполучення, можуть перенести їх на більш пізній термін або отримати відшкодування вартості квитка згідно з умовами тарифу.

З усіх питань, пов’язаних зі зміною дати або відшкодуванням вартості квитків, потрібно:

 • направити запит на електронну пошту letstalk@skyup.aero, якщо квиток придбано на сайті авіакомпанії;
 • звернутися за місцем бронювання квитка, якщо квиток придбано через агентську мережу авіакомпанії.

У зв’язку із великою кількістю запитів, строк обробки звернення може бути довшим, ніж у звичайних обставинах, проте в авіакомпанії запевняють, що всі запити будуть обов’язково оброблені.

Читайте також  SkyUp Airlines не виконуватиме внутрішніх рейсів взимку 20/21

Умови перебронювання або відшкодування вартості інших квитків

Хочемо також нагадати умови перебронювання або відшкодування вартості квитків з причин, не пов’язаних із форс-мажорними обставинами.

Якщо рейс скасовано з ініціативи авіакомпанії, пасажир може розраховувати на:

 • Зміну дати вильоту без додаткових доплат;
 • Повне відшкодування вартості квитка.

Якщо пасажир оформив квитки туди-назад одним бронюванням і хоча б один із рейсів скасовано з ініціативи авіакомпанії, пасажир має такі ж права:

 • змінити дати подорожі без додаткових доплат
 • отримати повне відшкодування вартості квитків

Крім того, пасажир має право відмовитися від подорожі із власної ініціативи. Якщо рейс, від якого відмовляється пасажир, виконується за графіком, пасажир може:

 • змінити дати вильоту або отримати повернення коштів відповідно до правил застосованого тарифу

Windrose

У зв’язку з продовженням карантину – всі авіарейси WINDROSE airlines вимушено скасовані до 24 квітня включно.

Авіакомпанія надає можливість безкоштовного перебронювання по авіаквитках, що придбані на скасовані, в зв’язку з непереборними обставинами, рейси.

 • зміна дати вильоту за скасованими авіарейсами можлива до 31 грудня 2020 року включно, як для внутрішніх так і для міжнародних рейсів
 • що стосується квитків на авіарейси Україною, – пасажири мають змогу змінити місце призначення необмежену кількість раз до 31 грудня 2020 року

За додатковою інформацією ви можете звернутися до Контактного центру Авіакомпанії у будь-який час, як до, так і після дати скасованого рейсу. Всі дані за вашими квитками збережено в системі.

Мотор Січ

Авіакомпанія Мотор Січ припиняє виконання всіх регулярних рейсів до 24 квітня 2020 року. Пасажири, що мають авіаквитки на рейси Авіакомпанії Мотор Січ з датою вильоту в період до 24 квітня 2020 року можуть звернутися до Контактного центру авіакомпанії або в туристичну агенцію, де був придбаний авіаквиток, за повним поверненням коштів або за зміною дати вильоту.

Пасажирів, що мають авіаквитки на рейси Авіакомпанії Мотор Січ з датою вильоту після 24 квітня 2020 року, ми просимо відслідковувати інформацію на офіційному сайті авіакомпанії www.flymotorsich.com і на офіційних сторінках авіакомпанії в соціальних мережах.

Інформація про відновлення рейсів або подовження терміну обмежень буде опублікована додатково.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

День святого Валентина 2024: усі туристичні акції та розпродажі!

14 лютого – це особливий день, коли увесь світ відзначає День святого Валентина. Це …