На позачерговому засіданні Уряду України, яке відбулось 12 червня, прийнято рішення про відновлення роботи пунктів пропуску та пунктів контролю в аеропортах України, а також про забезпечення можливості перетину кордону іноземними громадянами. Про це повідомляють на сайті Міністерства інфраструктури України.

“Продовжуємо поступово відновлювати нашу авіацію. Сьогодні Уряд своїм рішенням відкрив пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в’їзд для іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів. Ці зміни дадуть змогу відновити роботу підприємств авіаційного транспорту і налагодити міжнародне повітряне сполучення”, – зазначив Міністр інфраструктури України.

За словами Владислава Криклія, таке рішення є очікуваним та невід’ємно пов’язаним із відновленням міжнародного регулярного пасажирського авіасполучення в Україні з 15 червня.

“Прерогатива у відкритті кордонів залишатиметься для країн з розвиненим туристичним напрямом і сприятливою епідеміологічною ситуацією. Ми поступово відкриваємо небо, але безпека та захист наших громадян залишаються в пріоритеті”, – додав Владислав Криклій.

Читайте також  Названо країни з якими буде першочергово відновлено авіасполучення, а Туреччина готова впускати туристів вже з 1 липня!

Згодом, на своїй сторінці у мережі фейсбук Владислав Криклій назвав країни, які готові приймати українських громадян!

Країни які готові приймати громадян України:

З 15 червня:

  • Албанія та США – без обмежень на кордоні
  • Велика Британія – з дотриманням карантину 14 днів
  • Туреччина – без обмежень на кордоні та тестуванням по прибуттю

З 27 червня:

  • Туніс – з тестуванням по прибуттю

Буде розглянута можливість відкриття кордонів після покращення епідемічної ситуації в Україні:

  • Кіпр, Чорногорія, Грузія, Греція – з 1 липня

Відкриття аеропортів в Україні

Нагадаємо, що 3 червня український Уряд прийняв рішення про відновлення внутрішнього авіасполучення з 5 червня та міжнародного з 15 червня. ЄС відкриває свої кордони з 1 липня, але тільки для громадян тих країн, в яких сприятлива епідеміологічна ситуація. Наразі України в цьому переліку немає.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Державіаслужба затвердила перелік іноземних курортів на літо 2022 року

Державна авіаційна служба України затвердила перелік курортних місць на літній сезон ІАТА …