Міжнародні авіалінії України скасовують цілий ряд своїх внутрішніх та міжнародних рейсів через нестачу літаків. Дана ситуація пов’язана з затримкою у отриманні нових Boeing 737 MAX. Нагадаємо, шо в 2019 році українська авіакомпанія планувала отримати три таких повітряних судна але через заборону використання цього типу літаків – їх поставка затримується.

Зокрема повністю закривається рейс Київ – Вінниця. Також скасовуються рейси на цілий ряд дат з Києва у Запоріжжя, Івано-Франківськ, Херсон, Анкару, Амман, Баку, Мінськ та Женеву! 

Нагадаємо, що рейс з Києва у Вінницю запустили у березні минулого року та він був найкоротшим (за дистанцією) поміж рейсів МАУ.

Boeing МАУ у Вінниці
Boeing МАУ у Вінниці

Читайте також  МАУ - 26 років в українському небі! Історія Міжнародних Авіаліній України

«У зв’язку з непередбачуваними обставинами, які призвели до збоїв у поставці літаків, ми були змушені внести зміни в уже складений літній розклад польотів. Для того, щоб забезпечити пасажирам можливість дістатися до місць призначення, МАУ перерозподіляє існуючий флот і докладає всіх зусиль для виконання зобов’язань перед своїми клієнтами. Всі зміни в розкладі відображені в системах бронювання», – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

 

Що робити якщо рейс скаcувли?

  • Перевірте статус вашого рейсу на сайті МАУ та зв’яжіться з підтримкою для перебронювання на інші дати або для повернення коштів!

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

AZUR Air літатиме із Запоріжжя в Бордрум та Даламан

Чертерна авіакомпанія AZUR air Ukraine разом з туристичним оператором ANEX Tour розпочинаю…