Авіакомпанії МАУ та Egyptair заключили код-шерінгову угоду, що надасть туристам більше можливостей для подорожей між Києвом та Каїром. Відтепер, завдяки угоді про спільне використання кодів між авіакомпаніями, можна буде обирати, подорожувати прямим рейсом або з пересадкою в Стамбулі.

Регулярні рейси між Києвом (аеропорт “Бориспіль”) та Каїром запустили у квітні 2018 року. Зараз Egyptair планує розмістити код своєї авіакомпанії на рейсах МАУ між Києвом та Каїром та Києвом і Стамбулом. У той же час, МАУ розмістить свій код на сайті Egyptair для рейсів між Стамбулом та Каїром.

Президент МАУ Юрій Мірошников зазначає, що угода спрямована на те, аби розвивати пасажиропотік через хаб Egyptair в Каїрі для перельотів рейсами авіакомпанії в країни Африки, Ближнього Сходу та Персидського заливу. Також очікують збільшення інтенсивності польотів між Києвом та Каїром до щоденних рейсів.

Голова та виконавчий директор Egyptair Holding Саід Капітан Ахмед Адель зауважив, що розвиток аеропортів в Києві надзвичайно стрімкий, тому інтерес іноземних туристів та авіакомпаній до нього зроостає: “Зараз Київ є одним із хабів Східної Європи, тому ми бажаємо співпрацювати з МАУ у плані створення рівних можливостей для перельотів між Міжнародним аеропортом Каїру (САІ), основними хабами в Африці, Близьким та Далеким Сходом, а також з міжнародним аеропортом “Бориспіль”.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Brussels Airlines припиняє польоти із Києва з 17 листопада!

Бельгійська авіакомпанія Brussels Airlines вирішила припинити виконання перельотів із Києв…